Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
70,00%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
30,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
37,34%
Rudolf Bauer KDS
35,44%
Dominika Palaščáková NOVA
11,39%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,23%
Jaroslav Džunko NEKA
3,80%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,27%
Jozef Holečko NEKA
1,27%
Lukáš Sisák KSS
1,27%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Horváth, SNS
131 hlasov
2
Ján Stanislav, SNS
88 hlasov
3
Monika Vargová, SNS
45 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
42 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
38 hlasov
6
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
7
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
28 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
9
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
10
Ján Marton, NOVA
21 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
12
Viktor Dulina, NEKA
17 hlasov
13
Anton Medvec, NEKA
17 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
16
Radoslav Šimko, SNS
15 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
18
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
19
Róbert Čarny, SNS
12 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
21
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
22
Viliam Bačo, NEKA
11 hlasov
23
Ľubomír Šimko, SMER - SD
11 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
25
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
26
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
27
Monika Bérešová, SZS
9 hlasov
28
Michal Rečka, SMER - SD
9 hlasov
29
František Petro, SMER - SD
8 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
31
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
32
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
33
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
34
Peter Palaščák, SOĽ
5 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
36
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
37
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
38
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
39
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
40
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
41
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
42
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
43
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
44
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
45
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
46
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
47
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
48
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
49
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
52
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
53
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
54
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
55
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
56
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
57
Marián Kertész, PD
58
Roman Horváth, SRÚS
59
Jozef Holečko, NEKA
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
Alexander Bimbo, SRÚS

Volebná účasť

24,42
%
2017 1. kolo
12,89
%
2013 2. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,42%
2013 2. kolo 12,89%
2013 1. kolo 18,73%