Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,43%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,46%
Rudolf Bauer KDS
26,72%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
12,98%
Dominika Palaščáková NOVA
8,40%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,05%
Jozef Holečko NEKA
3,05%
Lukáš Sisák KSS
3,05%
Ivan Kuhn OKS
1,53%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,76%
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Dzugas, NEKA
102 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
45 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
30 hlasov
4
Monika Vargová, SNS
28 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
27 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
7
Jozef Konkoly, SMER - SD
22 hlasov
8
Slavomír Horváth, SNS
20 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
10
Ľubomír Šimko, SMER - SD
18 hlasov
11
Radoslav Šimko, SNS
18 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
17 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
14
Peter Papáč, KSS
15 hlasov
15
Viktor Dulina, NEKA
14 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
17
Monika Bérešová, SZS
14 hlasov
18
Ivan Hriczko, NEKA
11 hlasov
19
Vojtech Staňo, SMER - SD
11 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
21
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
22
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
23
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
24
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
25
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
26
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
27
Ján Mikloš, KSS
6 hlasov
28
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
29
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
5 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
31
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
33
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
34
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
36
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
37
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
38
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
39
Róbert Čarny, SNS
3 hlasov
40
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
41
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
42
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
44
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
45
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
46
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
47
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
48
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
49
Marián Kertész, PD
2 hlasov
50
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
51
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
52
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
53
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
54
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
55
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
56
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
57
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
58
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
59
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Július Grulyo, NEKA

Volebná účasť

23,01
%
2017 1. kolo
12,45
%
2013 2. kolo
18,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,01%
2013 2. kolo 12,45%
2013 1. kolo 18,86%