vyberte rok
Košická Beláokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,59%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,02%
Róbert Bačinský NEKA
3,61%
Jarmila Tkáčová SNS
3,01%
Jaroslav Džunko NEKA
1,20%
Jozef Bobík NEKA
0,60%
Vladislav Stanko NEKA
0,60%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

20,90
%
2017 1. kolo
11,66
%
2013 2. kolo
13,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,9%
2013 2. kolo 11,66%
2013 1. kolo 13,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Dutková, NEKA
46 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
3
Anton Medvec, NEKA
40 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
37 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
28 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
21 hlasov
11
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
12
Anetta Strýčková, NEKA
19 hlasov
13
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
18 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
17
František Petro, SMER-SD
17 hlasov
18
Michal Rečka, SMER-SD
16 hlasov
19
Radoslav Hodor, NEKA
15 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
15 hlasov
21
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
22
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
23
Jarmila Vaňová, ŠKV
14 hlasov
24
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
25
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
26
Vlastimil Lakatoš, NEKA
12 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
28
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
29
Vojtech Farkaš, NEKA
11 hlasov
30
Tomáš Suchý, ŠANCA
10 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
10 hlasov
32
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
8 hlasov
34
Július Begala, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
36
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
37
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
38
Peter Seman, KSS
6 hlasov
39
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
40
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
41
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
42
Július Pelegrin, NEKA
5 hlasov
43
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
44
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
46
Jozef Hric, KSS
4 hlasov
47
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
48
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
50
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
52
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
53
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
56
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
57
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
61
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
62
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
63
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
65
Alexander Horváth, MOST - HÍD
66
Alexander Képes, SMK-MKP