Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
82,42%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
17,58%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
40,78%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
28,16%
Dominika Palaščáková NOVA
9,71%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,85%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,85%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,88%
Jozef Holečko NEKA
3,88%
Jaroslav Džunko NEKA
2,91%
Lukáš Sisák KSS
0,97%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
35 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
33 hlasov
3
Monika Bérešová, SZS
19 hlasov
4
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
6
Ján Marton, NOVA
14 hlasov
7
Dominika Palaščáková, NOVA
14 hlasov
8
Vojtech Staňo, SMER - SD
14 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
11
Božena Letková, NEKA
11 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
14
Viliam Bačo, NEKA
10 hlasov
15
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
16
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
18
Ladislav Bartók, NEKA
9 hlasov
19
Ľubica Holováčová, SĽS
9 hlasov
20
Imrich Kohút, SĽS
9 hlasov
21
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
22
Július Grulyo, NEKA
8 hlasov
23
Elena Majancsíková, SĽS
8 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
8 hlasov
26
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
27
Karol Dzugas, NEKA
8 hlasov
28
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
29
Róbert Šándor, NEKA
8 hlasov
30
Radoslav Šimko, SNS
8 hlasov
31
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
32
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
33
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
34
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
35
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
36
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
37
Michal Rečka, SMER - SD
7 hlasov
38
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
39
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
41
Ivan Hriczko, NEKA
5 hlasov
42
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
43
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
44
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
45
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
46
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
49
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
50
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
51
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
52
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
54
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
55
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
56
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
57
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
59
Marián Kertész, PD
1 hlasov
60
László Köteles, SMK-MKP
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

20,90
%
2017 1. kolo
11,66
%
2013 2. kolo
13,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,90%
2013 2. kolo 11,66%
2013 1. kolo 13,13%