vyberte rok
Košice - Ťahanovceokres Košice I

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
61,04%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
21,31%
Róbert Bačinský NEKA
5,37%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,07%
Jarmila Tkáčová SNS
3,07%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,30%
Vladislav Stanko NEKA
1,15%
Jaroslav Džunko NEKA
0,96%
Oliver Petrík JĽSS
0,58%
Jozef Bobík NEKA
0,38%
Lukáš Sisák KSS
0,38%
Jozef Červenák RIS
0,19%
Adam Šepetka NAJ
0,19%
Rudolf Botka NP
Ján Struk SMS

Volebná účasť

30,10
%
2017 1. kolo
17,63
%
2013 2. kolo
16,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,1%
2013 2. kolo 17,63%
2013 1. kolo 16,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
2
Miloš Ihnát, NEKA
125 hlasov
3
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
112 hlasov
4
Miroslav Špak, NEKA
96 hlasov
5
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
92 hlasov
6
Cyril Betuš, ŠKV
86 hlasov
7
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
8
Zuzana Slivenská, NEKA
70 hlasov
9
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
10
Jaroslav Polaček, NEKA
58 hlasov
11
Emil Petrvalský, ŠKV
58 hlasov
12
Igor Petrovčik, NEKA
57 hlasov
13
Peter Slávik, ŠKV
56 hlasov
14
Jozef Molnár, NEKA
49 hlasov
15
Štefan Bereš, NEKA
47 hlasov
16
Zdeňka Olejárová, NEKA
47 hlasov
17
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
18
Ľubomír Grega, NEKA
38 hlasov
19
Ľubica Blaškovičová, NEKA
36 hlasov
20
Jozef Burian, SMER-SD
35 hlasov
21
Andreja Takáčová, NEKA
35 hlasov
22
Igor Babják, NEKA
32 hlasov
23
Marián Gaj, ŠKV
29 hlasov
24
Michal Djordjevič, NEKA
29 hlasov
25
Vlastimil Eštvan, SNS
28 hlasov
26
Dagmar Kažimírová, NEKA
28 hlasov
27
Pavol Mutafov, SMER-SD
28 hlasov
28
Zuzana Demjanová, OKS
24 hlasov
29
Tomáš Kišiday, NEKA
21 hlasov
30
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
31
Ján Bartko, NEKA
19 hlasov
32
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
33
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
34
Jozef Filipko, SMK-MKP
16 hlasov
35
Adriana Pištejová, ŠANCA
16 hlasov
36
Tibor Mátyás, ŠKV
14 hlasov
37
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
14 hlasov
38
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
14 hlasov
39
Adam Šepetka, NAJ
13 hlasov
40
Robert Roland, DS
13 hlasov
41
Peter Beňo, MOST - HÍD
11 hlasov
42
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
10 hlasov
43
Jozef Kmeťko, NAJ
10 hlasov
44
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
10 hlasov
45
Lukáš Novák, DS
9 hlasov
46
Peter Bajus, DS
8 hlasov
47
Iveta Kohanová, KSS
8 hlasov
48
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
49
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
50
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
51
Pavol Novotný, VZDOR
4 hlasov
52
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov