Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
53,29%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
8,99%
Juraj Sinay NEKA
8,55%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
7,46%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
6,80%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
5,26%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
2,63%
Vladislav Stanko NEKA
2,19%
Ivan Hriczko SIM
1,75%
Tomáš Janco REPUBLIKA
1,54%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
1,32%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
0,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Nigut, KDH
245 hlasov
2
Miloš Ihnát, NEKA
174 hlasov
3
Jaroslav Polaček, NEKA
116 hlasov
4
Zuzana Slivenská, NEKA
92 hlasov
5
Jozef Figeľ, KDH
61 hlasov
6
Ladislav Strojný, NEKA
56 hlasov
7
Juraj Mazák, Demokrati Slovenska
56 hlasov
8
Tomáš Jurkovič, NEKA
52 hlasov
9
Miroslav Špak, NEKA
49 hlasov
10
Martin Cuper, Hlas - sociálna demokracia
33 hlasov
11
Ľubica Blaškovičová, OKS
33 hlasov
12
Alena Zvarová Bašistová, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
13
Igor Petrovčik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
14
Vladimír Eperješi, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
15
Eva Zummerová, NEKA
27 hlasov
16
Emil Petrvalský, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
26 hlasov
17
Mária Sadovská, SaS, Progresívne...
26 hlasov
18
Michal Kravčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
19
Dušan Trnka, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
20
Magdaléna Galdunová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
21
Kamil Lučanský, REPUBLIKA
21 hlasov
22
Pavol Priester, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
23
Svjatoslav Dohovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
24
Uršula Ambrušová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
25
Michal Djordjevič, NEKA
19 hlasov
26
Dagmar Kažimírová, SaS, Progresívne...
19 hlasov
27
Michal Porvažník, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
28
Rastislav Masnyk, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
29
Jozef Filipko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
30
Dušan Havrila, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
31
Zuzana Hronecová, Slovenské Hnutie Obrody
15 hlasov
32
Radoslav Petko, REPUBLIKA
14 hlasov
33
Martin Rogovský, SMER - SD, SME RODINA
14 hlasov
34
František Buchala, SOM Slovensko
13 hlasov
35
Richard Olenič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
36
Monika Kokošková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
37
Richard Šmída, SMER - SD, SME RODINA
11 hlasov
38
Marcel Gibóda, NEKA
11 hlasov
39
Richard Glück, SMER - SD, SME RODINA
11 hlasov
40
Lucie Daoud, NK/NEKA
11 hlasov
41
Tomáš László, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
42
Radoslav Hric, NK/NEKA
10 hlasov
43
Timea Ondrejčová Horosová, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
44
Renáta Némethová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
45
Vladimír Vágási, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
46
Pavol Mutafov, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
47
Marián Zajac, PRINCÍP
7 hlasov
48
Štefan Kertés, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
49
Vlastimil Kuspan, PRINCÍP
7 hlasov
50
Daniel Bojčík, PRINCÍP
6 hlasov
51
Tibor Bacsó, NEKA
6 hlasov
52
Ján Juhász, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
53
Marián Kavulič, PRINCÍP
5 hlasov
54
Ivan Pramuk, NK/NEKA
5 hlasov
55
Miroslav Hvasta, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
4 hlasov
56
Štefan Surmánek, REPUBLIKA
4 hlasov
57
Erik Štark, NK/NEKA
4 hlasov
58
Jozef Horváth, Hnutie ONÁS
3 hlasov
59
Slavomír Staško, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
3 hlasov
60
Alexander Székely, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
61
Ján Ragan, PRINCÍP
2 hlasov

Volebná účasť

29,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 29,43 %
04.11. 2017 1. kolo 30,10 %
23.11. 2013 2. kolo 17,63 %
09.11. 2013 1. kolo 16,13 %