Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
63,98%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
36,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,54%
Rudolf Bauer KDS
32,61%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
10,44%
Dominika Palaščáková NOVA
6,05%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,85%
Jaroslav Džunko NEKA
2,92%
Ivan Kuhn OKS
1,93%
Lukáš Sisák KSS
1,67%
Jozef Holečko NEKA
1,52%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Grega, NEKA
1 057 hlasov
2
Ľubica Blaškovičová, NEKA
848 hlasov
3
Rastislav Trnka, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
740 hlasov
4
Marek Vargovčák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
715 hlasov
5
Štefan Laský, SMER - SD
689 hlasov
6
Jozef Burian, SMER - SD
689 hlasov
7
Miloš Ihnát, SMER - SD
554 hlasov
8
Jozef Figeľ, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
526 hlasov
9
Rastislav Amrich, NOVA
490 hlasov
10
Andreja Takáčová, NEKA
472 hlasov
11
Vladimír Vágási, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
469 hlasov
12
Marián Macej, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
461 hlasov
13
Michal Kravčík, 7 STATOČNÝCH
428 hlasov
14
Štefan Baláž, NOVA
422 hlasov
15
Vladimír Gürtler, 7 STATOČNÝCH
393 hlasov
16
Ľubica Gaľová, NEKA
349 hlasov
17
Štefan Bereš, NEKA
348 hlasov
18
Robert Roland, DS
323 hlasov
19
Marcel Gibóda, NEKA
308 hlasov
20
Peter Berta, NEKA
298 hlasov
21
Jozef Filipko, SMK-MKP
270 hlasov
22
Kosmas Bekiaris, 7 STATOČNÝCH
257 hlasov
23
Zsolt Lukács, NEKA
255 hlasov
24
Jaroslav Polaček, NEKA
253 hlasov
25
Juraj Gubík, NOVA
227 hlasov
26
Renáta Bagiová, KDS
223 hlasov
27
Cyril Betuš, PD
183 hlasov
28
Peter Kolár, SMK-MKP
183 hlasov
29
Peter Pihorňa, SaS
181 hlasov
30
Jozef Holečko, NEKA
169 hlasov
31
Miroslav Čonka, MS
167 hlasov
32
Terézia Dančáková, KSS
167 hlasov
33
Jaroslav Macko, KSS
155 hlasov
34
Nikola Kibritov, DS
99 hlasov
35
Monika Makeľová, ĽS-HZDS
86 hlasov
36
Alexander Murin, SĽS
85 hlasov
37
Vlastimil Eštvan, SNS
83 hlasov
38
Ivan Pramuk, SĽS
80 hlasov
39
Ladislav Ondrášek, OKS
80 hlasov
40
Ladislav Nagy, SĽS
76 hlasov
41
Maroš Štupák, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
42
Ján Struk, SMS
68 hlasov
43
Viera Idesová, SĽS
67 hlasov

Volebná účasť

35,09
%
2017 1. kolo
20,64
%
2013 2. kolo
19,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,09%
2013 2. kolo 20,64%
2013 1. kolo 19,70%