vyberte rok
Košice - Sídlisko Ťahanovceokres Košice I

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
63,60%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
18,71%
Róbert Bačinský NEKA
4,53%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,07%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,21%
Jarmila Tkáčová SNS
2,65%
Jaroslav Džunko NEKA
0,75%
Lukáš Sisák KSS
0,65%
Adam Šepetka NAJ
0,47%
Oliver Petrík JĽSS
0,45%
Vladislav Stanko NEKA
0,39%
Jozef Bobík NEKA
0,24%
Jozef Červenák RIS
0,15%
Ján Struk SMS
0,13%
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

25,52
%
2017 1. kolo
11,07
%
2013 2. kolo
11,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,52%
2013 2. kolo 11,07%
2013 1. kolo 11,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Ihnát, NEKA
2002 hlasov
2
Zuzana Slivenská, NEKA
1177 hlasov
3
Miroslav Špak, NEKA
1163 hlasov
4
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1092 hlasov
5
Cyril Betuš, ŠKV
966 hlasov
6
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
751 hlasov
7
Jaroslav Polaček, NEKA
702 hlasov
8
Emil Petrvalský, ŠKV
675 hlasov
9
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
586 hlasov
10
Jozef Molnár, NEKA
582 hlasov
11
Štefan Bereš, NEKA
552 hlasov
12
Igor Petrovčik, NEKA
523 hlasov
13
Zdeňka Olejárová, NEKA
515 hlasov
14
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
460 hlasov
15
Ľubica Blaškovičová, NEKA
417 hlasov
16
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
346 hlasov
17
Peter Slávik, ŠKV
341 hlasov
18
Marián Gaj, ŠKV
266 hlasov
19
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
263 hlasov
20
Jozef Burian, SMER-SD
259 hlasov
21
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
253 hlasov
22
Adriana Pištejová, ŠANCA
251 hlasov
23
Ľubomír Grega, NEKA
241 hlasov
24
Igor Babják, NEKA
235 hlasov
25
Andreja Takáčová, NEKA
218 hlasov
26
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
212 hlasov
27
Pavol Mutafov, SMER-SD
209 hlasov
28
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
193 hlasov
29
Ján Bartko, NEKA
192 hlasov
30
Michal Djordjevič, NEKA
191 hlasov
31
Tibor Mátyás, ŠKV
164 hlasov
32
Tomáš Kišiday, NEKA
162 hlasov
33
Dagmar Kažimírová, NEKA
159 hlasov
34
Zuzana Demjanová, OKS
152 hlasov
35
Jozef Filipko, SMK-MKP
145 hlasov
36
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
139 hlasov
37
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
111 hlasov
38
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
111 hlasov
39
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
102 hlasov
40
Vlastimil Eštvan, SNS
97 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
94 hlasov
42
Iveta Kohanová, KSS
88 hlasov
43
Lukáš Novák, DS
70 hlasov
44
Robert Roland, DS
68 hlasov
45
Jozef Kmeťko, NAJ
64 hlasov
46
Peter Bajus, DS
62 hlasov
47
Pavol Novotný, VZDOR
58 hlasov
48
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
58 hlasov
49
Peter Beňo, MOST - HÍD
56 hlasov
50
Adam Šepetka, NAJ
56 hlasov
51
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
41 hlasov
52
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
30 hlasov