Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
72,80%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
27,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
30,96%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
24,45%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
12,54%
Dominika Palaščáková NOVA
8,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,99%
Jozef Holečko NEKA
4,11%
Jaroslav Džunko NEKA
4,07%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,35%
Ivan Kuhn OKS
2,58%
Lukáš Sisák KSS
2,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Cyril Betuš, PD
555 hlasov
2
Jozef Figeľ, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
530 hlasov
3
Miloš Ihnát, SMER - SD
466 hlasov
4
Štefan Bereš, NEKA
403 hlasov
5
Rastislav Trnka, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
381 hlasov
6
Marek Vargovčák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
370 hlasov
7
Ľubica Blaškovičová, NEKA
304 hlasov
8
Rastislav Amrich, NOVA
292 hlasov
9
Peter Berta, NEKA
287 hlasov
10
Marcel Gibóda, NEKA
275 hlasov
11
Štefan Baláž, NOVA
263 hlasov
12
Andreja Takáčová, NEKA
255 hlasov
13
Michal Kravčík, 7 STATOČNÝCH
239 hlasov
14
Marián Macej, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
235 hlasov
15
Ľubica Gaľová, NEKA
233 hlasov
16
Vladimír Gürtler, 7 STATOČNÝCH
233 hlasov
17
Jozef Burian, SMER - SD
228 hlasov
18
Jaroslav Polaček, NEKA
213 hlasov
19
Vladimír Vágási, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
209 hlasov
20
Štefan Laský, SMER - SD
193 hlasov
21
Kosmas Bekiaris, 7 STATOČNÝCH
179 hlasov
22
Juraj Gubík, NOVA
174 hlasov
23
Jozef Holečko, NEKA
165 hlasov
24
Renáta Bagiová, KDS
151 hlasov
25
Ľubomír Grega, NEKA
151 hlasov
26
Zsolt Lukács, NEKA
144 hlasov
27
Peter Pihorňa, SaS
133 hlasov
28
Miroslav Čonka, MS
121 hlasov
29
Jozef Filipko, SMK-MKP
110 hlasov
30
Maroš Štupák, ĽS Naše Slovensko
86 hlasov
31
Robert Roland, DS
83 hlasov
32
Ladislav Nagy, SĽS
83 hlasov
33
Terézia Dančáková, KSS
75 hlasov
34
Peter Kolár, SMK-MKP
68 hlasov
35
Alexander Murin, SĽS
67 hlasov
36
Jaroslav Macko, KSS
65 hlasov
37
Monika Makeľová, ĽS-HZDS
62 hlasov
38
Vlastimil Eštvan, SNS
49 hlasov
39
Nikola Kibritov, DS
47 hlasov
40
Ivan Pramuk, SĽS
45 hlasov
41
Ján Struk, SMS
42 hlasov
42
Viera Idesová, SĽS
41 hlasov
43
Ladislav Ondrášek, OKS
29 hlasov

Volebná účasť

25,52
%
2017 1. kolo
11,07
%
2013 2. kolo
11,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,52%
2013 2. kolo 11,07%
2013 1. kolo 11,68%