Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
68,39%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
31,61%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
35,37%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
29,52%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
10,71%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
8,19%
Dominika Palaščáková NOVA
5,79%
Jaroslav Džunko NEKA
2,59%
Jozef Holečko NEKA
2,37%
Lukáš Sisák KSS
2,17%
Ivan Kuhn OKS
1,89%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Polaček, NEKA
647 hlasov
2
Marek Vargovčák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
625 hlasov
3
Andreja Takáčová, NEKA
614 hlasov
4
Marcel Gibóda, NEKA
572 hlasov
5
Vladimír Vágási, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
531 hlasov
6
Ľubica Blaškovičová, NEKA
523 hlasov
7
Jozef Burian, SMER - SD
502 hlasov
8
Rastislav Trnka, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
493 hlasov
9
Jozef Figeľ, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
488 hlasov
10
Michal Kravčík, 7 STATOČNÝCH
463 hlasov
11
Rastislav Amrich, NOVA
453 hlasov
12
Vladimír Gürtler, 7 STATOČNÝCH
449 hlasov
13
Peter Berta, NEKA
408 hlasov
14
Marián Macej, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
400 hlasov
15
Štefan Laský, SMER - SD
397 hlasov
16
Miloš Ihnát, SMER - SD
368 hlasov
17
Štefan Baláž, NOVA
360 hlasov
18
Jozef Filipko, SMK-MKP
323 hlasov
19
Ľubica Gaľová, NEKA
311 hlasov
20
Kosmas Bekiaris, 7 STATOČNÝCH
303 hlasov
21
Ľubomír Grega, NEKA
269 hlasov
22
Štefan Bereš, NEKA
263 hlasov
23
Renáta Bagiová, KDS
260 hlasov
24
Robert Roland, DS
227 hlasov
25
Juraj Gubík, NOVA
219 hlasov
26
Peter Pihorňa, SaS
212 hlasov
27
Zsolt Lukács, NEKA
203 hlasov
28
Terézia Dančáková, KSS
179 hlasov
29
Cyril Betuš, PD
176 hlasov
30
Jozef Holečko, NEKA
160 hlasov
31
Jaroslav Macko, KSS
144 hlasov
32
Miroslav Čonka, MS
134 hlasov
33
Nikola Kibritov, DS
133 hlasov
34
Peter Kolár, SMK-MKP
133 hlasov
35
Alexander Murin, SĽS
95 hlasov
36
Monika Makeľová, ĽS-HZDS
81 hlasov
37
Vlastimil Eštvan, SNS
70 hlasov
38
Viera Idesová, SĽS
69 hlasov
39
Ivan Pramuk, SĽS
60 hlasov
40
Ladislav Nagy, SĽS
59 hlasov
41
Maroš Štupák, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
42
Ladislav Ondrášek, OKS
50 hlasov
43
Ján Struk, SMS
45 hlasov

Volebná účasť

33,10
%
2017 1. kolo
18,79
%
2013 2. kolo
18,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,10%
2013 2. kolo 18,79%
2013 1. kolo 18,66%