Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
47,63%
Juraj Sinay NEKA
17,60%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
8,92%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
8,39%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
5,64%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
4,78%
Tomáš Janco REPUBLIKA
2,36%
Vladislav Stanko NEKA
1,83%
Ivan Hriczko SIM
0,86%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,72%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
0,66%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Polaček, NEKA
1 362 hlasov
2
Marcel Gibóda, NEKA
1 095 hlasov
3
Ľubica Blaškovičová, OKS
769 hlasov
4
Mária Sadovská, SaS, Progresívne...
681 hlasov
5
Igor Petrovčik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
638 hlasov
6
Ladislav Strojný, NEKA
585 hlasov
7
Michal Kravčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
579 hlasov
8
Jozef Filipko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
566 hlasov
9
Miloš Ihnát, NEKA
511 hlasov
10
Tomáš Jurkovič, NEKA
496 hlasov
11
Vladimír Eperješi, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
475 hlasov
12
Zuzana Slivenská, NEKA
442 hlasov
13
Dagmar Kažimírová, SaS, Progresívne...
431 hlasov
14
Michal Djordjevič, NEKA
416 hlasov
15
Alena Zvarová Bašistová, Hlas - sociálna demokracia
407 hlasov
16
Jozef Figeľ, KDH
391 hlasov
17
Vladimír Vágási, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
374 hlasov
18
Dušan Havrila, Hlas - sociálna demokracia
368 hlasov
19
Pavol Mutafov, SMER - SD, SME RODINA
356 hlasov
20
Martin Rogovský, SMER - SD, SME RODINA
348 hlasov
21
František Buchala, SOM Slovensko
346 hlasov
22
Pavol Priester, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
334 hlasov
23
Ján Nigut, KDH
331 hlasov
24
Štefan Kertés, Hlas - sociálna demokracia
318 hlasov
25
Rastislav Masnyk, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
303 hlasov
26
Magdaléna Galdunová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
291 hlasov
27
Monika Kokošková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
279 hlasov
28
Renáta Némethová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
279 hlasov
29
Dušan Trnka, Hlas - sociálna demokracia
267 hlasov
30
Radoslav Hric, NK/NEKA
267 hlasov
31
Richard Glück, SMER - SD, SME RODINA
263 hlasov
32
Timea Ondrejčová Horosová, SMER - SD, SME RODINA
255 hlasov
33
Miroslav Špak, NEKA
243 hlasov
34
Juraj Mazák, Demokrati Slovenska
243 hlasov
35
Kamil Lučanský, REPUBLIKA
222 hlasov
36
Tibor Bacsó, NEKA
221 hlasov
37
Richard Olenič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
215 hlasov
38
Radoslav Petko, REPUBLIKA
211 hlasov
39
Richard Šmída, SMER - SD, SME RODINA
204 hlasov
40
Michal Porvažník, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
203 hlasov
41
Uršula Ambrušová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
196 hlasov
42
Svjatoslav Dohovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
190 hlasov
43
Štefan Surmánek, REPUBLIKA
164 hlasov
44
Zuzana Hronecová, Slovenské Hnutie Obrody
156 hlasov
45
Martin Cuper, Hlas - sociálna demokracia
151 hlasov
46
Miroslav Hvasta, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
142 hlasov
47
Tomáš László, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
138 hlasov
48
Emil Petrvalský, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
127 hlasov
49
Eva Zummerová, NEKA
118 hlasov
50
Ján Juhász, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
105 hlasov
51
Lucie Daoud, NK/NEKA
100 hlasov
52
Erik Štark, NK/NEKA
94 hlasov
53
Jozef Horváth, Hnutie ONÁS
80 hlasov
54
Ivan Pramuk, NK/NEKA
73 hlasov
55
Alexander Székely, Slovenské Hnutie Obrody
72 hlasov
56
Slavomír Staško, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
69 hlasov
57
Vlastimil Kuspan, PRINCÍP
66 hlasov
58
Ján Ragan, PRINCÍP
41 hlasov
59
Marián Kavulič, PRINCÍP
40 hlasov
60
Marián Zajac, PRINCÍP
35 hlasov
61
Daniel Bojčík, PRINCÍP
31 hlasov

Volebná účasť

30,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,76 %
04.11. 2017 1. kolo 33,10 %
23.11. 2013 2. kolo 18,79 %
09.11. 2013 1. kolo 18,66 %