vyberte rok
Košice - Šacaokres Košice II

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
44,28%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,69%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,78%
Róbert Bačinský NEKA
4,18%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,57%
Jarmila Tkáčová SNS
2,09%
Oliver Petrík JĽSS
1,23%
Jaroslav Džunko NEKA
0,86%
Adam Šepetka NAJ
0,86%
Lukáš Sisák KSS
0,74%
Jozef Červenák RIS
0,62%
Vladislav Stanko NEKA
0,62%
Jozef Bobík NEKA
0,25%
Rudolf Botka NP
0,12%
Ján Struk SMS
0,12%

Volebná účasť

19,55
%
2017 1. kolo
8,08
%
2013 2. kolo
9,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,55%
2013 2. kolo 8,08%
2013 1. kolo 9,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Gáll, NEKA
410 hlasov
2
Miroslav Andrássy, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
248 hlasov
3
Jozef Karabin, NEKA
157 hlasov
4
Martin Petruško, SMER-SD
146 hlasov
5
Mária Birošová, SZS
138 hlasov
6
Mária Grüllingová, SMER-SD
133 hlasov
7
Peter Huba, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
115 hlasov
8
Daniel Rusnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
112 hlasov
9
Ján Varga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
111 hlasov
10
Emil Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
11
Ján Jakubov, SMER-SD
105 hlasov
12
Františka Sláviková, ĽS Naše Slovensko
95 hlasov
13
Peter Liba, NEKA
89 hlasov
14
Ladislav Rovinský, NEKA
83 hlasov
15
Peter Berinšter, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
16
Ladislav Takáč, NEKA
77 hlasov
17
Igor Jutka, ŠKV
75 hlasov
18
Michal Badlík, NEKA
71 hlasov
19
Marcel Vrchota, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
20
Iveta Kijevská, ŠKV
65 hlasov
21
Iveta Adamčíková, NEKA
59 hlasov
22
Tibor Egry, ŠKV
57 hlasov
23
Beáta Zemková, NEKA
56 hlasov
24
Marek Horský, ŠKV
52 hlasov
25
Peter Hajdú, ŠANCA
48 hlasov
26
Michaela Dobošová, ŠKV
46 hlasov
27
Vladimír Karnay, ŠKV
43 hlasov
28
Juraj Mihaľov, NEKA
38 hlasov
29
Zsolt Varga, NEKA
38 hlasov
30
Mária Ivanecká, MOST - HÍD
37 hlasov
31
Dana Grusová, KSS
35 hlasov
32
Miroslav Tuleja, NEKA
34 hlasov
33
Vojtech Tóth, NEKA
32 hlasov
34
Ivana Festenburg, MOST - HÍD
32 hlasov
35
Ingrid Puchalová, MOST - HÍD
24 hlasov
36
Adrián Weiszer, SMK-MKP
23 hlasov
37
František Palkó, SMK-MKP
21 hlasov
38
Ildikó Dúlová, SMK-MKP
19 hlasov
39
Alfonz Halenár, NEKA
18 hlasov
40
Mikuláš Krivánsky, MKDA-MKDSZ
16 hlasov
41
Alexander Škulec, SNS
16 hlasov
42
Leonid Chovanec, JEDNOTA-ĽSS
16 hlasov
43
Tomáš Zolovčík, SNS
13 hlasov
44
Miroslav Pilčík, NAJ
11 hlasov
45
Viera Šándorová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
46
Ján Fránik, NAJ
6 hlasov