Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
51,82%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
48,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
43,78%
Rudolf Bauer KDS
21,35%
Dominika Palaščáková NOVA
10,54%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,76%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,41%
Jaroslav Džunko NEKA
2,16%
Jozef Holečko NEKA
1,62%
Lukáš Sisák KSS
1,35%
Ivan Kuhn OKS
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Grüllingová, SMER - SD
93 hlasov
2
Miroslav Andrássy, SMS
89 hlasov
3
Ján Jakubov, SMER - SD
85 hlasov
4
Pavol Mutafov, SMER - SD
78 hlasov
5
Jozef Buček, SMER - SD
78 hlasov
6
Igor Jutka, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
77 hlasov
7
Rudolf Bauer, KDS
75 hlasov
8
Michal Šveda, SMS
73 hlasov
9
Marta Budišová, SMER - SD
70 hlasov
10
Juraj Ďurove, NEKA
48 hlasov
11
Alexander Barna, NOVA
44 hlasov
12
Milan Bereš, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
13
Iveta Kijevská, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
14
Darina Kolesárová, 7 STATOČNÝCH
39 hlasov
15
Tibor Čisár, EDS
34 hlasov
16
Jozef Bojčik, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
17
Jozef Karabin, NEKA
31 hlasov
18
Beáta Zemková, NEKA
29 hlasov
19
Róbert Vavrek, 7 STATOČNÝCH
28 hlasov
20
Emil Kočiš, NEKA
27 hlasov
21
Daniel Rusnák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
22
Alfonz Halenár, NEKA
26 hlasov
23
Jarmila Petrová, EDS
25 hlasov
24
Marcel Jurko, OKS
24 hlasov
25
Vojtech Tóth, NEKA
24 hlasov
26
Marek Ďurán, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
27
Ladislav Rovinský, Zmena zdola, DÚ
22 hlasov
28
Tomáš Orenič, NÁŠ KRAJ
21 hlasov
29
Peter Turák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
30
Tomáš Zolovčík, SNS
19 hlasov
31
Marcel Vrchota, SaS
18 hlasov
32
Dana Grusová, KSS
17 hlasov
33
Mária Eperješiová, DS
16 hlasov
34
Andrea Škapincová, NÁŠ KRAJ
16 hlasov
35
Ján Pavlisko, SZS
16 hlasov
36
Marek Tóth, Zmena zdola, DÚ
16 hlasov
37
Viera Šándorová, SMS
13 hlasov
38
Iveta Zavacká, ĽS-HZDS
12 hlasov
39
Vladimír Komár, MS
6 hlasov
40
Jozef Kozel, SMK-MKP
6 hlasov
41
Enikő Račeková, SMK-MKP
6 hlasov
42
Pavel Titl, DS
6 hlasov
43
Peter Mati, SOĽ
5 hlasov

Volebná účasť

19,55
%
2017 1. kolo
8,08
%
2013 2. kolo
9,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,55%
2013 2. kolo 8,08%
2013 1. kolo 9,79%