Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
62,34%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
37,66%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
35,71%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
31,99%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
9,01%
Dominika Palaščáková NOVA
5,59%
Jozef Holečko NEKA
4,97%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,42%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,42%
Lukáš Sisák KSS
2,48%
Jaroslav Džunko NEKA
1,86%
Ivan Kuhn OKS
1,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Bauer, KDS
109 hlasov
2
Jozef Karabin, NEKA
91 hlasov
3
Igor Jutka, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
4
Daniel Rusnák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
73 hlasov
5
Emil Kočiš, NEKA
69 hlasov
6
Jozef Bojčik, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
64 hlasov
7
Mária Grüllingová, SMER - SD
61 hlasov
8
Iveta Kijevská, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
9
Milan Bereš, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
10
Ján Jakubov, SMER - SD
56 hlasov
11
Pavol Mutafov, SMER - SD
44 hlasov
12
Jozef Buček, SMER - SD
42 hlasov
13
Alexander Barna, NOVA
42 hlasov
14
Beáta Zemková, NEKA
41 hlasov
15
Andrea Škapincová, NÁŠ KRAJ
39 hlasov
16
Tomáš Orenič, NÁŠ KRAJ
37 hlasov
17
Róbert Vavrek, 7 STATOČNÝCH
32 hlasov
18
Marta Budišová, SMER - SD
30 hlasov
19
Alfonz Halenár, NEKA
29 hlasov
20
Vojtech Tóth, NEKA
26 hlasov
21
Peter Turák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
22
Dana Grusová, KSS
23 hlasov
23
Mária Eperješiová, DS
21 hlasov
24
Michal Šveda, SMS
21 hlasov
25
Darina Kolesárová, 7 STATOČNÝCH
20 hlasov
26
Ján Pavlisko, SZS
20 hlasov
27
Marcel Jurko, OKS
18 hlasov
28
Ladislav Rovinský, Zmena zdola, DÚ
18 hlasov
29
Pavel Titl, DS
18 hlasov
30
Marek Tóth, Zmena zdola, DÚ
16 hlasov
31
Marek Ďurán, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
32
Miroslav Andrássy, SMS
15 hlasov
33
Juraj Ďurove, NEKA
15 hlasov
34
Marcel Vrchota, SaS
15 hlasov
35
Tomáš Zolovčík, SNS
11 hlasov
36
Vladimír Komár, MS
8 hlasov
37
Viera Šándorová, SMS
8 hlasov
38
Peter Mati, SOĽ
5 hlasov
39
Jarmila Petrová, EDS
4 hlasov
40
Iveta Zavacká, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
Jozef Kozel, SMK-MKP
3 hlasov
42
Enikő Račeková, SMK-MKP
3 hlasov
43
Tibor Čisár, EDS
3 hlasov

Volebná účasť

36,10
%
2017 1. kolo
18,53
%
2013 2. kolo
19,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,10%
2013 2. kolo 18,53%
2013 1. kolo 19,26%