vyberte rok
Košice - Lorinčíkokres Košice II

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
71,49%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
14,47%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,51%
Róbert Bačinský NEKA
3,07%
Jarmila Tkáčová SNS
2,63%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,19%
Vladislav Stanko NEKA
0,88%
Adam Šepetka NAJ
0,88%
Rudolf Botka NP
0,44%
Jaroslav Džunko NEKA
0,44%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

43,80
%
2017 1. kolo
28,28
%
2013 2. kolo
22,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,8%
2013 2. kolo 28,28%
2013 1. kolo 22,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
2
Jozef Karabin, NEKA
81 hlasov
3
Daniel Rusnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
4
Peter Huba, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
5
Mária Birošová, SZS
57 hlasov
6
Ján Varga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
7
Igor Jutka, ŠKV
50 hlasov
8
Peter Berinšter, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
9
Ladislav Rovinský, NEKA
43 hlasov
10
Marcel Vrchota, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
11
Iveta Adamčíková, NEKA
35 hlasov
12
Peter Liba, NEKA
30 hlasov
13
Tibor Egry, ŠKV
29 hlasov
14
Adrián Weiszer, SMK-MKP
26 hlasov
15
Zsolt Varga, NEKA
25 hlasov
16
Mária Grüllingová, SMER-SD
24 hlasov
17
Iveta Kijevská, ŠKV
24 hlasov
18
Beáta Zemková, NEKA
23 hlasov
19
Tomáš Gáll, NEKA
22 hlasov
20
Vojtech Tóth, NEKA
21 hlasov
21
Michal Badlík, NEKA
20 hlasov
22
Marek Horský, ŠKV
20 hlasov
23
Ladislav Takáč, NEKA
18 hlasov
24
Františka Sláviková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
25
Alfonz Halenár, NEKA
15 hlasov
26
Miroslav Tuleja, NEKA
12 hlasov
27
Martin Petruško, SMER-SD
10 hlasov
28
Ján Jakubov, SMER-SD
10 hlasov
29
Michaela Dobošová, ŠKV
9 hlasov
30
Ivana Festenburg, MOST - HÍD
9 hlasov
31
Peter Hajdú, ŠANCA
8 hlasov
32
Mikuláš Krivánsky, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
33
Juraj Mihaľov, NEKA
7 hlasov
34
Vladimír Karnay, ŠKV
7 hlasov
35
Ingrid Puchalová, MOST - HÍD
7 hlasov
36
František Palkó, SMK-MKP
6 hlasov
37
Leonid Chovanec, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
38
Viera Šándorová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
39
Ildikó Dúlová, SMK-MKP
5 hlasov
40
Mária Ivanecká, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Miroslav Andrássy, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
42
Ján Fránik, NAJ
2 hlasov
43
Dana Grusová, KSS
2 hlasov
44
Alexander Škulec, SNS
1 hlasov
45
Miroslav Pilčík, NAJ
46
Tomáš Zolovčík, SNS