vyberte rok
Košice - Džungľaokres Košice I

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,26%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,37%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,40%
Jozef Červenák RIS
2,72%
Oliver Petrík JĽSS
2,04%
Jarmila Tkáčová SNS
2,04%
Róbert Bačinský NEKA
1,36%
Jaroslav Džunko NEKA
1,36%
Ján Struk SMS
0,68%
Adam Šepetka NAJ
0,68%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

31,10
%
2017 1. kolo
13,11
%
2013 2. kolo
21,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,1%
2013 2. kolo 13,11%
2013 1. kolo 21,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Mutafov, SMER-SD
41 hlasov
2
Andreja Takáčová, NEKA
39 hlasov
3
Michal Djordjevič, NEKA
37 hlasov
4
Emil Petrvalský, ŠKV
36 hlasov
5
Jozef Burian, SMER-SD
35 hlasov
6
Cyril Betuš, ŠKV
23 hlasov
7
Juraj Mazák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
8
Ľubomír Grega, NEKA
20 hlasov
9
Mária Sadovská, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Ľubica Blaškovičová, NEKA
18 hlasov
11
Michal Kravčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
12
Marek Kondáš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
13
Lucia Rennerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
14
Jaroslav Polaček, NEKA
17 hlasov
15
Jozef Figeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
Igor Babják, NEKA
13 hlasov
17
Ján Bartko, NEKA
13 hlasov
18
Zuzana Slivenská, NEKA
13 hlasov
19
Marián Gaj, ŠKV
12 hlasov
20
Miroslav Špak, NEKA
11 hlasov
21
Štefan Surmánek, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Mariana Makó, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
23
Miloš Ihnát, NEKA
8 hlasov
24
Igor Petrovčik, NEKA
8 hlasov
25
Jozef Molnár, NEKA
7 hlasov
26
Vladimír Vágási, MOST - HÍD
7 hlasov
27
Peter Slávik, ŠKV
6 hlasov
28
Zdeňka Olejárová, NEKA
6 hlasov
29
Dagmar Kažimírová, NEKA
6 hlasov
30
Štefan Fejko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Zuzana Demjanová, OKS
6 hlasov
32
Tibor Mátyás, ŠKV
5 hlasov
33
Adam Šepetka, NAJ
5 hlasov
34
Štefan Bereš, NEKA
5 hlasov
35
Lukáš Novák, DS
4 hlasov
36
Robert Roland, DS
4 hlasov
37
Tomáš Kišiday, NEKA
4 hlasov
38
Pavol Novotný, VZDOR
3 hlasov
39
Zoltán Hanesz, SMK-MKP
3 hlasov
40
Vlastimil Eštvan, SNS
3 hlasov
41
Peter Beňo, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
43
Ľudovít Demian, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Martin Ferdinandy, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
45
Jozef Filipko, SMK-MKP
2 hlasov
46
Iveta Kohanová, KSS
2 hlasov
47
Adriana Pištejová, ŠANCA
2 hlasov
48
Zuzana Sedláková, MOST - HÍD
2 hlasov
49
Ján Struk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
50
Peter Bajus, DS
1 hlasov
51
Peter Gašpar, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Jozef Kmeťko, NAJ
1 hlasov