Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
46,40%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
12,00%
Juraj Sinay NEKA
7,20%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
6,40%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
5,60%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
5,60%
Vladislav Stanko NEKA
4,80%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
4,80%
Ivan Hriczko SIM
4,00%
Tomáš Janco REPUBLIKA
1,60%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
0,80%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,80%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Polaček, NEKA
20 hlasov
2
Ľubica Blaškovičová, OKS
20 hlasov
3
Michal Djordjevič, NEKA
17 hlasov
4
Mária Sadovská, SaS, Progresívne...
15 hlasov
5
Michal Kravčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
6
Magdaléna Galdunová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
7
Timea Ondrejčová Horosová, SMER - SD, SME RODINA
11 hlasov
8
Vladimír Eperješi, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
9
Tomáš Jurkovič, NEKA
11 hlasov
10
Emil Petrvalský, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
11 hlasov
11
Rastislav Masnyk, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
12
Uršula Ambrušová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
13
Dagmar Kažimírová, SaS, Progresívne...
10 hlasov
14
Alena Zvarová Bašistová, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
15
Zuzana Slivenská, NEKA
10 hlasov
16
Miloš Ihnát, NEKA
9 hlasov
17
Richard Glück, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
18
Pavol Priester, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
19
Ladislav Strojný, NEKA
9 hlasov
20
Marcel Gibóda, NEKA
8 hlasov
21
František Buchala, SOM Slovensko
8 hlasov
22
Dušan Havrila, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
23
Eva Zummerová, NEKA
8 hlasov
24
Igor Petrovčik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
25
Richard Olenič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
26
Monika Kokošková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
7 hlasov
27
Dušan Trnka, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
28
Tibor Bacsó, NEKA
7 hlasov
29
Miroslav Špak, NEKA
7 hlasov
30
Martin Rogovský, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
31
Jozef Filipko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
32
Richard Šmída, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
33
Ján Nigut, KDH
6 hlasov
34
Renáta Némethová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
35
Pavol Mutafov, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
36
Jozef Horváth, Hnutie ONÁS
5 hlasov
37
Kamil Lučanský, REPUBLIKA
5 hlasov
38
Lucie Daoud, NK/NEKA
5 hlasov
39
Juraj Mazák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
40
Radoslav Petko, REPUBLIKA
4 hlasov
41
Erik Štark, NK/NEKA
4 hlasov
42
Štefan Kertés, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
43
Zuzana Hronecová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
44
Jozef Figeľ, KDH
4 hlasov
45
Radoslav Hric, NK/NEKA
4 hlasov
46
Martin Cuper, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
47
Vladimír Vágási, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
48
Svjatoslav Dohovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
49
Ján Ragan, PRINCÍP
2 hlasov
50
Marián Zajac, PRINCÍP
2 hlasov
51
Miroslav Hvasta, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
52
Štefan Surmánek, REPUBLIKA
1 hlasov
53
Slavomír Staško, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
54
Ivan Pramuk, NK/NEKA
1 hlasov
55
Tomáš László, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
56
Vlastimil Kuspan, PRINCÍP
1 hlasov
57
Daniel Bojčík, PRINCÍP
1 hlasov
58
Alexander Székely, Slovenské Hnutie Obrody
59
Ján Juhász, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
60
Marián Kavulič, PRINCÍP
61
Michal Porvažník, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...

Volebná účasť

28,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 28,86 %
04.11. 2017 1. kolo 31,10 %
23.11. 2013 2. kolo 13,11 %
09.11. 2013 1. kolo 21,92 %