Korňa okres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
59,43%
Igor Choma SMER - SD
16,15%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
8,96%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
5,70%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
2,85%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
2,58%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,63%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,63%
Marián Murín NEKA
0,54%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
703 hlasov
2
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
156 hlasov
3
Martin Šenfeld, NEKA
138 hlasov
4
Anna Belousovová, NEKA
127 hlasov
5
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
122 hlasov
6
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
82 hlasov
7
Ján Podmanický, SMER - SD
78 hlasov
8
Milan Pišček, NEKA
71 hlasov
9
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
10
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
68 hlasov
11
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
61 hlasov
12
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
58 hlasov
13
Milan Gura, NEKA
55 hlasov
14
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
55 hlasov
15
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
53 hlasov
16
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
52 hlasov
17
Marián Masnica, SMER - SD
48 hlasov
18
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
44 hlasov
19
Peter Jurga, SMER - SD
44 hlasov
20
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
39 hlasov
21
Pavol Holeštiak, NEKA
35 hlasov
22
Zuzana Staníková, ŽIVOT
34 hlasov
23
Jozef Vražel, SMER - SD
32 hlasov
24
Dana Jašurková, NEKA
27 hlasov
25
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
26
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
24 hlasov
27
Stanislav Cyprich, NEKA
21 hlasov
28
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
29
Jozef Kajánek, KSS
16 hlasov
30
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
31
Xénia Šurhaňáková, NEKA
15 hlasov
32
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
33
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
13 hlasov
34
Juraj Hlavatý, NEKA
13 hlasov
35
Denis Maslák, REPUBLIKA
12 hlasov
36
Martin Baník, REPUBLIKA
12 hlasov
37
Marcel Šulo, SNS
10 hlasov
38
Tomáš Urbaník, NEKA
10 hlasov
39
Juraj Vrba, REPUBLIKA
10 hlasov
40
Peter Šimčisko, ŽIVOT
9 hlasov
41
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
9 hlasov
42
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
43
Anna Trauerová, SMER - SD
6 hlasov
44
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
45
Peter Staškovan, NK/NEKA
5 hlasov
46
Ľubomír Kubla, NaS - ns
5 hlasov
47
Jaroslav Klus, KSS
4 hlasov
48
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov

Volebná účasť

50,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,58 %
04.11. 2017 1. kolo 22,25 %
09.11. 2013 1. kolo 13,66 %