Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
73,95%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
26,05%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
34,38%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
28,13%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
25,00%
Karol Konárik SNS
7,29%
Andrea Jenčíková NP
2,08%
Jaroslav Sekerka KSS
2,08%
Jozef Sásik SĽS
1,04%
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Gogola, NEKA
39 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
3
Jaroslav Maslen, NEKA
25 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
24 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
21 hlasov
6
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
7
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
19 hlasov
8
Ján Chladný, KDS
17 hlasov
9
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
10
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
11
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
12
Ľubomír Motyčka, NEKA
15 hlasov
13
Janka Slaná, NEKA
14 hlasov
14
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
14 hlasov
15
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
13 hlasov
16
Igor Donoval, ASV
13 hlasov
17
Teodor Bindas, SMS
12 hlasov
18
Miloš Horný, SMS
11 hlasov
19
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
10 hlasov
20
Michal Rusko, NEKA
9 hlasov
21
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
22
Peter Rusnák, NEKA
8 hlasov
23
Jaroslav Kuracina, NEKA
8 hlasov
24
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
7 hlasov
25
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
26
Jozef Smekal, NEKA
7 hlasov
27
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
28
Martin Baník, KDS
6 hlasov
29
Dana Hríbiková, OKS
6 hlasov
30
Ľubomír Piterka, NEKA
5 hlasov
31
Jozef Sásik, SĽS
5 hlasov
32
Ľubomír Šesták, NEKA
5 hlasov
33
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
4 hlasov
34
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
4 hlasov
35
Iveta Majerová, NEKA
4 hlasov
36
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
37
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
38
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Svetozár Tomič, SMS
4 hlasov
40
Janka Slobodníková, SĽS
3 hlasov
41
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
42
Peter Majerský, KSS
3 hlasov
43
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
44
Branislav Slaný, NEKA
3 hlasov
45
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
46
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
47
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
48
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
49
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
50
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
51
Simon Barth, SMS
1 hlasov
52
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
53
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
54
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
55
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
56
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
57
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
58
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
59
Jaroslav Sekerka, KSS
60
Vladimír Rosinský, SĽS
61
Milan Prašovský, SĽS
62
Lukáš Ginič, SMS

Volebná účasť

60,73
%
2017 1. kolo
38,12
%
2013 2. kolo
30,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 60,73%
2013 2. kolo 38,12%
2013 1. kolo 30,93%