Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
35,82%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
25,25%
Igor Choma SMER - SD
20,65%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
5,85%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,36%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
3,23%
Marián Murín NEKA
2,24%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,62%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,00%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,00%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Slyško, Hlas - sociálna demokracia
200 hlasov
2
Pavol Sandanus, Skúsme to inak, SaS, OKS
187 hlasov
3
Milan Lipka, Hlas - sociálna demokracia
175 hlasov
4
Peter Dobeš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
149 hlasov
5
Stanislav Majerčík, ŽIVOT
128 hlasov
6
Zuzana Žideková, NEKA
127 hlasov
7
Juraj Popluhár, SMER - SD
119 hlasov
8
Miriam Ďuračková, Hlas - sociálna demokracia
119 hlasov
9
Martin Babčan, NEKA
107 hlasov
10
Miroslav Mikula, SMER - SD
106 hlasov
11
Rastislav Johanes, NEKA
96 hlasov
12
Pavol Slota, DOMOV-NS
90 hlasov
13
Ján Rybárik, NEKA
89 hlasov
14
Patrik Groma, NEKA
85 hlasov
15
Peter Durmis, NEKA
80 hlasov
16
Ľuboš Zafka, NK/NEKA
80 hlasov
17
Peter Cibulka, NEKA
79 hlasov
18
Juraj Jánošík, Hlas - sociálna demokracia
66 hlasov
19
Ľudmila Chodelková, NEKA
63 hlasov
20
Jozef Augustín, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
62 hlasov
21
Miroslav Knapec, REPUBLIKA
61 hlasov
22
Igor Liška, SMER - SD
60 hlasov
23
Ľubomír Sečkár, Hlas - sociálna demokracia
52 hlasov
24
Martin Hanuliak, REPUBLIKA
51 hlasov
25
Janka Bačíková, SMER - SD
50 hlasov
26
Jaroslav Ligas, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
50 hlasov
27
Silvia Bakkery, REPUBLIKA
48 hlasov
28
Martin Kapitulík, NEKA
47 hlasov
29
Ján Marosz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
47 hlasov
30
Denis Cáder, NEKA
47 hlasov
31
Jaroslav Gažo, Hlas - sociálna demokracia
46 hlasov
32
Róbert Winkler, REPUBLIKA
46 hlasov
33
Miriam Šuteková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
45 hlasov
34
Róbert Kašša, NEKA
43 hlasov
35
Monika Kavecká, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
43 hlasov
36
Jaroslav Pecho, DOMOV-NS
42 hlasov
37
Ľubomír Bechný, NEKA
41 hlasov
38
Dušan Dobšovič, SMER - SD
40 hlasov
39
Barbora Birnerová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
40 hlasov
40
Richard Vašečka, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
38 hlasov
41
Anton Trnovec, SMER - SD
37 hlasov
42
Peter Funtík, SMER - SD
36 hlasov
43
Milan Laurenčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
35 hlasov
44
Karol Čepec, NEKA
33 hlasov
45
Jozef Dávidík, NEKA
33 hlasov
46
Martin Decký, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
33 hlasov
47
Veronika Barčíková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
33 hlasov
48
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
49
Beáta Badibangová, Skúsme to inak, SaS, OKS
32 hlasov
50
Jakub Kubík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
51
Jozef Mičo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
52
Dominik Hriník, NEKA
31 hlasov
53
Soňa Turčányiová, Progresívne Slovensko
30 hlasov
54
Darina Bobáňová, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
30 hlasov
55
Ondrej Šoška, NEKA
30 hlasov
56
Karol Haas, NEKA
30 hlasov
57
Iveta Martinková, NEKA
29 hlasov
58
Martin Píry, Hlas - sociálna demokracia
29 hlasov
59
Blanka Králiková, REPUBLIKA
29 hlasov
60
Ján Hodoň, NEKA
29 hlasov
61
Zuzana Ďurčová, SNS
28 hlasov
62
Michal Kysela, REPUBLIKA
28 hlasov
63
Michaela Jakubcová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
64
Roman Osika, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
65
Miroslav Bobčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
66
Martin Petrík, SMER - SD
27 hlasov
67
Tomáš Senko, REPUBLIKA
26 hlasov
68
Alica Kostolná, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
26 hlasov
69
Michaela Večeríková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
70
Miloš Kováčik, REPUBLIKA
25 hlasov
71
Boris Prievozník, NEKA
25 hlasov
72
Lenka Ticháková, NEKA
25 hlasov
73
Mário Marčan, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
74
Jozef Polko, Skúsme to inak, SaS, OKS
24 hlasov
75
Vanda Tuchyňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
76
Miroslav Sokol, NEKA
24 hlasov
77
Katarína Kalanková, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
78
Roman Jantošík, NEKA
23 hlasov
79
Matúš Krajči, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
23 hlasov
80
Martin Barčík, SPOLU
22 hlasov
81
Jana Filipová, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
82
Jaroslav Kapusniak, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
83
Peter Mores, REPUBLIKA
20 hlasov
84
Marek Richter, NEKA
20 hlasov
85
Jana Melová, NK/NEKA
19 hlasov
86
Vladimír Randa, NEKA
19 hlasov
87
Daniela Zemanová, Hnutie ONÁS
19 hlasov
88
Dušan Ďurčo, SNS
18 hlasov
89
Jozef Juriš, NEKA
17 hlasov
90
Ján Loderer, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
91
Monika Lacúchová, Skúsme to inak, SaS, OKS
17 hlasov
92
Jozef Cisarik, SPOLU
16 hlasov
93
Ladislav Gabčo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
94
Emília Mináriková, Hnutie ONÁS
16 hlasov
95
Ľuboš Majer, NK/NEKA
15 hlasov
96
Miroslav Uhlárik, Hnutie ONÁS
14 hlasov
97
Daniel Užák, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
98
Jaroslav Ďuriš, Socialisti.sk
13 hlasov
99
Vladimír Labdavský, Skúsme to inak, SaS, OKS
13 hlasov
100
Peter Nevedel, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
101
Augustín Lodňan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
102
Slava Gabrišová, NK/NEKA
11 hlasov
103
Božena Dubecová, Hnutie ONÁS
10 hlasov
104
Marian Orieščik, KSS
10 hlasov
105
Miroslav Futo, NEKA
9 hlasov
106
Ľuboslav Kavulák, Hnutie ONÁS
8 hlasov
107
Michaela Chlebecová, NEKA
8 hlasov
108
Jozef Mikyška, DOMOV-NS
7 hlasov
109
Radovan Kocvelda, Hnutie ONÁS
4 hlasov

Volebná účasť

66,54 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,54 %
04.11. 2017 1. kolo 32,17 %
09.11. 2013 1. kolo 17,70 %