Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
33,95%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
21,60%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
20,99%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,94%
Martin Kusenda NEKA
4,32%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,09%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,47%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,62%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
2
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
3
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
4
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
5
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
6
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
30 hlasov
8
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
28 hlasov
9
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
25 hlasov
10
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
11
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
22 hlasov
12
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
13
Martin Dočkalik, NEKA
21 hlasov
14
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
15
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
14 hlasov
16
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
14 hlasov
17
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
18
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
12 hlasov
19
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
20
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
11 hlasov
21
Matúš Hubinský, NEKA
11 hlasov
22
Jozef Stankovský, NEKA
11 hlasov
23
Peter Kochan, NEKA
10 hlasov
24
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
8 hlasov
25
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
26
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
27
Ján Mlynár, REPUBLIKA
6 hlasov
28
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
29
Oľga Hudoková, NK/NEKA
6 hlasov
30
Jaroslav Blina, KSS
6 hlasov
31
David Gerhát, KSS
5 hlasov
32
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
33
Miroslav Polner, NK/NEKA
5 hlasov
34
Renáta Kirková, NK/NEKA
4 hlasov
35
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
36
Anton Švec, KSS
3 hlasov
37
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov
38
Ľubomíra Švecová, KSS
2 hlasov
39
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
42
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov

Volebná účasť

30,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,75 %
04.11. 2017 1. kolo 25,37 %
23.11. 2013 2. kolo 20,63 %
09.11. 2013 1. kolo 19,10 %