Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
37,30%
Milan Belica NEKA
26,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,78%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,98%
Martin Kusenda NEKA
5,69%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,77%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,69%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,47%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,92%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,52%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
449 hlasov
2
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
264 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
260 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
254 hlasov
5
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
220 hlasov
6
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
203 hlasov
7
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
177 hlasov
8
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
173 hlasov
9
Marek Šimunek, NEKA
167 hlasov
10
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
167 hlasov
11
Miloš Rybár, NEKA
166 hlasov
12
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
159 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
158 hlasov
14
Stanislav Petráš, NEKA
154 hlasov
15
Michal Prešinský, REPUBLIKA
153 hlasov
16
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
151 hlasov
17
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
141 hlasov
18
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
126 hlasov
19
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
126 hlasov
20
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
125 hlasov
21
Judita Laššáková, NEKA
109 hlasov
22
Alena Jaššová, REPUBLIKA
98 hlasov
23
Otokar Klein, NEKA
94 hlasov
24
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
94 hlasov
25
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
93 hlasov
26
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
92 hlasov
27
Martin Búry, NEKA
86 hlasov
28
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
86 hlasov
29
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
85 hlasov
30
Peter Podbehlý, NEKA
71 hlasov
31
Jozef Zaťko, NK/NEKA
69 hlasov
32
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
33
Denis Gondžala, REPUBLIKA
62 hlasov
34
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
62 hlasov
35
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
36
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
58 hlasov
37
Gabriel Katona, NEKA
56 hlasov
38
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
39
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
40
Ivan Katona, NEKA
53 hlasov
41
Erik Kliment, NEKA
50 hlasov
42
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
48 hlasov
43
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
47 hlasov
44
Adam Meško, DOMOV-NS
45 hlasov
45
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
42 hlasov
46
Peter Chmelo, REPUBLIKA
41 hlasov
47
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
48
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
49
Richard Gajdoš, NEKA
36 hlasov
50
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
33 hlasov
51
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
52
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
53
František Slávik, Progresívne Slovensko
30 hlasov
54
Miroslav Kleman, NK/NEKA
30 hlasov
55
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
28 hlasov
56
Dušan Pukanec, NK/NEKA
27 hlasov
57
Pavol Timko, REPUBLIKA
26 hlasov
58
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
24 hlasov
59
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
24 hlasov
60
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
23 hlasov
61
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
22 hlasov
62
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
63
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
64
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
65
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19 hlasov
66
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
67
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
68
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
69
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov

Volebná účasť

47,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,07 %
04.11. 2017 1. kolo 27,29 %
23.11. 2013 2. kolo 15,94 %
09.11. 2013 1. kolo 18,28 %