Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,33%
Rudolf Bauer KDS
19,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,31%
Rudolf Bauer KDS
17,82%
Dominika Palaščáková NOVA
3,96%
Jozef Holečko NEKA
2,97%
Jaroslav Džunko NEKA
1,98%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,99%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,99%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,99%
Ivan Kuhn OKS
0,99%
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jenő Csoltkó, NEKA
82 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
65 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
63 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
55 hlasov
6
László Köteles, SMK-MKP
53 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
52 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
47 hlasov
9
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
13
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Ladislav Bartók, NEKA
6 hlasov
16
Karol Dzugas, NEKA
5 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
19
Marián Kertész, PD
3 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
21
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
24
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
25
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
26
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
27
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
28
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
29
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
30
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
31
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
32
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
33
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
34
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
35
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
36
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
37
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
38
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
39
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
40
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
41
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
42
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
43
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
44
Miloš Barcal, NEKA
45
Viliam Bačo, NEKA
46
Viktor Dulina, NEKA
47
Jozef Tischler, SĽS
48
Ľubomír Šimko, SMER - SD
49
Vojtech Staňo, SMER - SD
50
Ján Stanislav, SNS
51
Michal Rečka, SMER - SD
52
František Petro, SMER - SD
53
Peter Papáč, KSS
54
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
55
Miroslav Bačenko, NEKA
56
Jozef Koňa, SĽS
57
Imrich Kohút, SĽS
58
Radoslav Šimko, SNS
59
Slavomír Horváth, SNS
60
Ľubica Holováčová, SĽS
61
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

32,62
%
2017 1. kolo
18,67
%
2013 2. kolo
33,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,62%
2013 2. kolo 18,67%
2013 1. kolo 33,13%