Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
73,48%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
20,45%
Anton Korba NEKA
3,03%
Štefan Straka KSS
1,52%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,52%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Džuka, SOĽ
61 hlasov
2
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41 hlasov
3
Jozef Berta, SMER - SD
33 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
24 hlasov
6
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
23 hlasov
7
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
8
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
9
Marcela Pčolinská, NOVA
21 hlasov
10
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER - SD
20 hlasov
12
Rastislav Košalko, KOS
19 hlasov
13
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
14
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
17 hlasov
15
Ľubomír Lukič, SMER - SD
13 hlasov
16
Lukáš Bičej, KOS
13 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
18
Dušan Molek, SMER - SD
10 hlasov
19
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
20
Štefan Straka, KSS
9 hlasov
21
Milan Madura, ĽS-HZDS
9 hlasov
22
Peter Ondko, NEKA
9 hlasov
23
Anton Pavúk, NOVA
8 hlasov
24
Jozef Mihalčin, SĽS
7 hlasov
25
Radovan Kapraľ, KOS
6 hlasov
26
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
27
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
28
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
29
Milan Reich, KOS
4 hlasov
30
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
31
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
32
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
33
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
34
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
35
Ľubomír Pidany, SĽS
3 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
37
Alfonz Kaliaš, SRÚS
2 hlasov
38
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
39
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
40
Dušan Haľko, SNS
1 hlasov
41
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
42
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
45
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
46
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
49
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
50
Miroslava Urbanová, NaS - ns
51
Jozef Tomašik, SNS
52
Miroslav Kaliaš, SRK
53
Paulína Sopková, NaS - ns
54
Jozef Karchňák, ÚSVIT
55
Ján Katriňák, SRK
56
Matúš Krajňák, SĽS
57
Miroslav Hlavatý, SĽS
58
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
59
Eva Lenková, NaS - ns
60
Ján Macuga, EDS
61
Monika Palková, Z-SNP

Volebná účasť

33,41
%
2017 1. kolo
34,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,41%
2013 1. kolo 34,61%