Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
39,71%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
39,23%
Milan Mazurek REPUBLIKA
10,53%
Filip Kuffa ŽIVOT
2,87%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
2,39%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,39%
Michal Biganič NEKA
1,44%
Ján Bync NEKA
1,44%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
107 hlasov
2
Peter Kocák, NEKA
90 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
63 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
61 hlasov
5
Samuel Bruss, NEKA
54 hlasov
6
Alfonz Kobielský, NEKA
48 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
8
Stanislav Obický, NEKA
46 hlasov
9
Ján Fenčák, NEKA
44 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
43 hlasov
11
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37 hlasov
12
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
37 hlasov
13
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37 hlasov
14
Stanislav Duda, NEKA
33 hlasov
15
Marek Cerula, NEKA
28 hlasov
16
Roman Lazúr, NEKA
27 hlasov
17
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
18
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
19
Michal Jenčo, NEKA
19 hlasov
20
Miroslav Gešper, ŽIVOT
19 hlasov
21
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
19 hlasov
22
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
23
Cyril Melničák, REPUBLIKA
19 hlasov
24
Marián Smolák, NEKA
18 hlasov
25
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
15 hlasov
26
Ján Hajduch, NEKA
13 hlasov
27
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
28
Jana Kočišová, REPUBLIKA
10 hlasov
29
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
10 hlasov
30
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
10 hlasov
31
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
32
Štefan Kolesár, NEKA
8 hlasov
33
Andrej Krišanda, SNS
8 hlasov
34
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
35
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
36
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
37
Lukáš Horváth, NEKA
3 hlasov
38
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
39
Ján Obšinč, SNS
3 hlasov
40
Peter Soták, DOMOV-NS
2 hlasov
41
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ján Tancoš, NEKA
1 hlasov
43
Helena Kosťová, ÚSVIT
1 hlasov

Volebná účasť

60,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,34 %
04.11. 2017 1. kolo 33,41 %
09.11. 2013 1. kolo 34,61 %