Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
70,25%
Milan Belica NEKA
9,98%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,14%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,84%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,65%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,11%
Martin Kusenda NEKA
1,54%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,15%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,77%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,58%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
226 hlasov
2
Pavol Timko, REPUBLIKA
155 hlasov
3
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
85 hlasov
4
Peter Chmelo, REPUBLIKA
76 hlasov
5
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
72 hlasov
6
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68 hlasov
7
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
62 hlasov
8
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
9
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
10
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
54 hlasov
11
Otokar Klein, NEKA
53 hlasov
12
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
13
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
50 hlasov
14
Judita Laššáková, NEKA
45 hlasov
15
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
16
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
42 hlasov
17
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
40 hlasov
18
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
19
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
20
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
21
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
22
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
23
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
30 hlasov
24
Marcel Filaga, NEKA
28 hlasov
25
Denis Gondžala, REPUBLIKA
28 hlasov
26
Miloš Rybár, NEKA
28 hlasov
27
Gabriel Katona, NEKA
27 hlasov
28
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
29
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
23 hlasov
30
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
31
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
32
Ivan Katona, NEKA
22 hlasov
33
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
20 hlasov
34
Jozef Zaťko, NK/NEKA
19 hlasov
35
Peter Podbehlý, NEKA
19 hlasov
36
Marek Šimunek, NEKA
18 hlasov
37
Martin Búry, NEKA
17 hlasov
38
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
16 hlasov
39
Michal Prešinský, REPUBLIKA
16 hlasov
40
Richard Gajdoš, NEKA
16 hlasov
41
Alena Jaššová, REPUBLIKA
16 hlasov
42
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
43
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
44
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
45
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
46
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
47
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
48
Stanislav Petráš, NEKA
12 hlasov
49
Erik Kliment, NEKA
11 hlasov
50
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
10 hlasov
51
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
52
Adam Meško, DOMOV-NS
10 hlasov
53
Dušan Pukanec, NK/NEKA
10 hlasov
54
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
55
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
56
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
57
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
58
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
59
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
60
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
61
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
62
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
63
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
5 hlasov
64
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
4 hlasov
65
František Slávik, Progresívne Slovensko
4 hlasov
66
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
67
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
68
Miroslav Kleman, NK/NEKA
2 hlasov
69
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
70
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov

Volebná účasť

57,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,52 %
04.11. 2017 1. kolo 22,58 %
23.11. 2013 2. kolo 13,62 %
09.11. 2013 1. kolo 16,42 %