vyberte rok
Kolinovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,37%
Róbert Bačinský NEKA
9,68%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,68%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,45%
Lukáš Sisák KSS
5,38%
Jozef Bobík NEKA
2,15%
Vladislav Stanko NEKA
2,15%
Jarmila Tkáčová SNS
2,15%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,69
%
2017 1. kolo
7,04
%
2013 2. kolo
17,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,69%
2013 2. kolo 7,04%
2013 1. kolo 17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Hojstrič, NEKA
68 hlasov
2
Iveta Rušinová, SMER-SD
49 hlasov
3
Lívia Kozlová, ŠKV
40 hlasov
4
Radovan Ďorko, ŠKV
33 hlasov
5
Vladimíra Dunková, ŠKV
30 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
24 hlasov
7
Michal Komara, SMER-SD
21 hlasov
8
Janka Brziaková, SMER-SD
14 hlasov
9
Lea Grečková, SMER-SD
12 hlasov
10
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Róbert Kočiš, NEKA
11 hlasov
12
Peter Zelený, SNS
11 hlasov
13
Dávid Demečko, SNS
10 hlasov
14
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Ján Volný, SMER-SD
8 hlasov
16
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Ondrej Kapusta, NEKA
8 hlasov
18
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Milan Smižanský, ŠANCA
5 hlasov
25
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Stanislav Lorko, SNS
5 hlasov
28
Adnan Akram, NEKA
5 hlasov
29
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Maroš Divok, NEKA
4 hlasov
31
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
32
Rastislav Neuvirth, ŠKV
3 hlasov
33
Valter Retter, SNS
3 hlasov
34
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Martin Kaščák, SNS
3 hlasov
36
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Miroslav Pomajdík, VZDOR
2 hlasov
38
Beáta Janovcová, SNS
1 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
1 hlasov