Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
91,82%
Milan Belica SMER - SD
8,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
77,64%
Milan Belica SMER - SD
14,91%
Peter Oremus NEKA
4,35%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,24%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,62%
Robert Dick MS
0,62%
Viliam Mokraň KĽS
0,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
145 hlasov
2
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
44 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
4
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
40 hlasov
5
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
6
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
7
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
8
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
9
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
10
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
11
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
12
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
13
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
19 hlasov
15
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
16
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
17
Milan Chalachan, SMS
12 hlasov
18
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
9 hlasov
19
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
8 hlasov
20
Ladislav Prešinský, NEKA
7 hlasov
21
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
22
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
6 hlasov
23
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
5 hlasov
24
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
5 hlasov
25
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
5 hlasov
26
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
27
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
4 hlasov
28
Oľga Otrasová, KSS
4 hlasov
29
Eva Antošová, SNS
3 hlasov
30
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
31
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
3 hlasov
32
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
33
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
34
Marta Miklošková, KDS
3 hlasov
35
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
36
Jaroslav Lörinčík, KSS
3 hlasov
37
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
38
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
3 hlasov
39
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
2 hlasov
40
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
41
Anna Čagalová, SNS
2 hlasov
42
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
43
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
44
Martin Mikuláš, SNS
2 hlasov
45
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
46
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
47
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
48
Pavol Otepka, ASV
2 hlasov
49
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasov
50
Stanislav Hamar, SNS
2 hlasov
51
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
52
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
53
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
1 hlasov
54
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
55
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
56
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
57
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
58
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
1 hlasov
59
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
60
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
61
Jozef Šiška, KSS
62
Miloslav Slováčik, NaS - ns
63
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
64
Miloslav Horka, SNS
65
Ivan Habiňák, SNS
66
Milan Greguš, SNS
67
Oľga Froncová, SNS
68
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
69
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
70
Viliam Mokraň, KĽS
71
Vladislav Borík, SOĽ
72
Lenka Slováčiková, NaS - ns
73
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS

Volebná účasť

27,06
%
2017 1. kolo
12,48
%
2013 2. kolo
13,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,06%
2013 2. kolo 12,48%
2013 1. kolo 13,01%