Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32,12%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
18,42%
Milan Belica NEKA
14,99%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,35%
Martin Kusenda NEKA
5,78%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,35%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,50%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,07%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,71%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,07%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
111 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
76 hlasov
3
Šimon Kónya, NEKA
74 hlasov
4
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
62 hlasov
5
Štefan Štefek, NEKA
57 hlasov
6
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
48 hlasov
9
Martin Balko, Progresívne Slovensko
45 hlasov
10
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
11
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
12
Jozef Dvonč, NEKA
41 hlasov
13
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
14
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
15
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
37 hlasov
16
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
17
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
18
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
19
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
20
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
21
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
22
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
29 hlasov
23
Ľubomír Moravčík, NEKA
29 hlasov
24
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
25
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
26
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
27
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
28 hlasov
28
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
29
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
26 hlasov
30
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
31
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
32
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
26 hlasov
33
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
34
Peter Andel, Progresívne Slovensko
24 hlasov
35
Peter Košťál, NEKA
24 hlasov
36
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
23 hlasov
37
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
38
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
23 hlasov
39
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
22 hlasov
40
Lívia Šumichrastová, NEKA
22 hlasov
41
Marta Rácová, NEKA
21 hlasov
42
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
43
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
44
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
19 hlasov
45
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
46
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
47
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
18 hlasov
48
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
49
Jarmila Králová, NEKA
18 hlasov
50
Juraj Švarc, NEKA
18 hlasov
51
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
18 hlasov
52
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
17 hlasov
53
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
17 hlasov
54
Peter Paučo, NK/NEKA
17 hlasov
55
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
56
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
57
Erik Blaško, NK/NEKA
16 hlasov
58
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
16 hlasov
59
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
15 hlasov
60
Ladislav Turba, NEKA
15 hlasov
61
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
15 hlasov
62
Igor Husár, REPUBLIKA
14 hlasov
63
Martin Bóri, REPUBLIKA
14 hlasov
64
Radoslav Kriváček, NEKA
14 hlasov
65
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
66
Soňa Ďuríková, NEKA
14 hlasov
67
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
68
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
13 hlasov
69
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
70
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
13 hlasov
71
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
72
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
73
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
12 hlasov
74
Peter Pukan, REPUBLIKA
12 hlasov
75
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
11 hlasov
76
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
11 hlasov
77
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
11 hlasov
78
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
79
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
80
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
81
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
10 hlasov
82
Peter Božík, Hnutie ONÁS
10 hlasov
83
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
10 hlasov
84
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
10 hlasov
85
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
86
Darina Zlatošová, NK/NEKA
10 hlasov
87
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
88
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
10 hlasov
89
Juraj Vízy, NK/NEKA
10 hlasov
90
Peter Šedovič, NK/NEKA
9 hlasov
91
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
9 hlasov
92
Martin Skovajsa, NEKA
9 hlasov
93
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
9 hlasov
94
Milan Chmelár, NEKA
8 hlasov
95
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
8 hlasov
96
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
97
Pavol Mada, NEKA
8 hlasov
98
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
99
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
100
Dušan Tóth, NEKA
7 hlasov
101
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
102
Jana Pukanová, REPUBLIKA
7 hlasov
103
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
104
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
105
Miloš Macho, NK/NEKA
6 hlasov
106
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov

Volebná účasť

48,28 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,28 %
04.11. 2017 1. kolo 27,06 %
23.11. 2013 2. kolo 12,48 %
09.11. 2013 1. kolo 13,01 %