Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
89,58%
Milan Belica SMER - SD
10,42%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
72,79%
Milan Belica SMER - SD
12,69%
Peter Oremus NEKA
7,40%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
3,20%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,74%
Robert Dick MS
1,55%
Viliam Mokraň KĽS
0,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Árpád Horváth, SMK-MKP
853 hlasov
2
Norbert Becse, SMK-MKP
463 hlasov
3
Olga Szabó, SMK-MKP
447 hlasov
4
László Stubendek, SMK-MKP
403 hlasov
5
Csaba Földes, SMK-MKP
399 hlasov
6
Attila Petheő, SMK-MKP
377 hlasov
7
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
346 hlasov
8
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
334 hlasov
9
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
308 hlasov
10
Rozália Szalay, SMK-MKP
301 hlasov
11
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
250 hlasov
12
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
203 hlasov
13
Anton Marek, NEKA
197 hlasov
14
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
187 hlasov
15
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
183 hlasov
16
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
168 hlasov
17
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
109 hlasov
18
György Batta, NEKA
84 hlasov
19
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
59 hlasov
20
Károly Less, NEKA
53 hlasov
21
Miroslav Adamik, NEKA
51 hlasov
22
Milan Lehocký, NEKA
47 hlasov
23
Tamara Podmanická, SMS
34 hlasov
24
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
32 hlasov
25
Mária Csákiová, MS
32 hlasov
26
Peter Getler, SMS
24 hlasov
27
Tibor Mayer, NEKA
24 hlasov
28
Ladislav Tóth, KSS
22 hlasov
29
Milan Opálka, KSS
20 hlasov
30
Robert Dick, MS
18 hlasov
31
Karel Krejčí, KSS
16 hlasov
32
Ján Pikor, NEKA
15 hlasov
33
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
12 hlasov
34
Pavol Tausk, KSS
11 hlasov
35
Jozef Petráš, KSS
8 hlasov
36
Lívia Csíková, MS
6 hlasov

Volebná účasť

18,47
%
2017 1. kolo
9,71
%
2013 2. kolo
12,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,47%
2013 2. kolo 9,71%
2013 1. kolo 12,89%