Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
55,41%
Rudolf Bauer KDS
44,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
44,58%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,96%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,82%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,41%
Jaroslav Džunko NEKA
2,41%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,20%
Jozef Holečko NEKA
1,20%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Ivan Kuhn OKS
1,20%
Dominika Palaščáková NOVA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
39 hlasov
3
Michal Rečka, SMER - SD
31 hlasov
4
Monika Bérešová, SZS
31 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
29 hlasov
6
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
14 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
9
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
10
Karol Dzugas, NEKA
13 hlasov
11
Monika Vargová, SNS
12 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
13
Miroslav Bačenko, NEKA
11 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
11 hlasov
15
Božena Letková, NEKA
10 hlasov
16
Ivan Buchla, SNS
9 hlasov
17
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Vojtech Staňo, SMER - SD
9 hlasov
19
Róbert Šándor, NEKA
8 hlasov
20
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
24
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
25
Peter Papáč, KSS
5 hlasov
26
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
27
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
28
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
30
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
31
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
32
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
33
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
34
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
36
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
37
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
39
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
40
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
41
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
42
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
43
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
44
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
45
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
46
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
47
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
49
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
51
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
52
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
53
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
54
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
55
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
56
Jozef Tischler, SĽS
57
Peter Palaščák, SOĽ
58
Ján Stanislav, SNS
59
Alexander Bimbo, SRÚS
60
Marián Kertész, PD
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

31,76
%
2017 1. kolo
7,98
%
2013 2. kolo
9,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,76%
2013 2. kolo 7,98%
2013 1. kolo 9,27%