Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
71,09%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
17,19%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
4,69%
Peter Palko KSS
3,13%
Marián Herdel NEKA
2,34%
Ľubomír Žabár NEKA
1,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Čičmanec, NEKA
141 hlasov
2
Dana Melišková, NEKA
47 hlasov
3
Katarína Macháčková, NEKA
33 hlasov
4
Ján Bodnár, SMER - SD
22 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
22 hlasov
6
Štefan Gaman, SMER - SD
16 hlasov
7
František Tám, SMER - SD
16 hlasov
8
Viliam Kurbel, NEKA
15 hlasov
9
Dušan Šimka, NEKA
13 hlasov
10
Jozef Stopka, SMER - SD
13 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
12
Štefan Mjartan, SMER - SD
11 hlasov
13
Peter Juríček, NEKA
10 hlasov
14
Anton Špeťko, NEKA
10 hlasov
15
Ján Cipov, SMER - SD
9 hlasov
16
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
17
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
18
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
19
Viera Beňová, NEKA
7 hlasov
20
Richard Takáč, SMER - SD
7 hlasov
21
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
22
Jozef Vrábeľ, NEKA
6 hlasov
23
Dušan Ďuriš, SMER - SD
6 hlasov
24
Vojtech Bartoš, NEKA
5 hlasov
25
Ján Belanský, NEKA
5 hlasov
26
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
27
Helena Dadíková, NEKA
5 hlasov
28
Jaroslav Hanzel, NEKA
5 hlasov
29
Martin Lukačovič, SMER - SD
5 hlasov
30
Jozef Meluš, NEKA
5 hlasov
31
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
32
Patrícia Grófová, NEKA
4 hlasov
33
Ján Mokrý, SNS
4 hlasov
34
Ľudovít Vojtko, SNS
4 hlasov
35
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
37
Vladimíra Ďuračková, NEKA
4 hlasov
38
Jana Červienková, NEKA
4 hlasov
39
Ján Dobrovodský, NEKA
3 hlasov
40
Marek Daniš, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
Jozef Balčirák, NEKA
3 hlasov
42
Boris Borovica, SNS
3 hlasov
43
Miroslav Valach, KSS
3 hlasov
44
Róbert Frimmel, NEKA
2 hlasov
45
Emil Divéky, SNS
2 hlasov
46
Miloš Cúcik, NEKA
2 hlasov
47
Vladimír Buzalka, NEKA
2 hlasov
48
Roman Hlaváč, NEKA
2 hlasov
49
Miroslav Samiec, KSS
2 hlasov
50
Adriána Svitková, SMS
2 hlasov
51
Branislav Ondruška, SNS
2 hlasov
52
Ľuboš Maxina, NEKA
2 hlasov
53
Viera Masaryková, NEKA
2 hlasov
54
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
2 hlasov
55
Zuzana Kútna, SMS
2 hlasov
56
Petra Kobetičová, NEKA
2 hlasov
57
Marek Michalovič, NEKA
2 hlasov
58
Štefan Škríp, SNS
1 hlasov
59
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
60
Andrej Plachý, KSS
1 hlasov
61
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
62
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
63
Marián Mikula, KSS
1 hlasov
64
Vladimír Petráš, SNS
1 hlasov
65
Milan Bureš, KSS
1 hlasov
66
Anton Turčan, KSS
67
Jozef Zubák, DOST
68
Jaroslav Daniš, DOST
69
Mária Luprichová, SNS
70
Jozef Škadra, SNS

Volebná účasť

43,49
%
2017 1. kolo
37,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,49%
2013 1. kolo 37,83%