vyberte rok
Kocihaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
42,25%
Marian Kotleba ĽSNS
36,62%
Martin Juhaniak NEKA
8,45%
Milan Urbáni SMS
4,23%
Igor Kašper NEKA
2,82%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,41%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,41%
Alena Piovarčiová NP
1,41%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

42,77
%
2017 1. kolo
20,60
%
2013 2. kolo
18,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,77%
2013 2. kolo 20,6%
2013 1. kolo 18,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
25 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
23 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
19 hlasov
4
Katarína Moncoľová, NEKA
15 hlasov
5
Roman Lebeda, NEKA
14 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
10 hlasov
8
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
9
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
10
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
11
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
12
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
13
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Ján Lichanec, NEKA
7 hlasov
15
Róbert Čipka, KSS
7 hlasov
16
Dušan Hlinka, SMER-SD
7 hlasov
17
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
5 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
4 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
26
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
32
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
33
Ferenc Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
34
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
40
Aladár Bari, MOST - HÍD
41
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
42
Csaba Csízi, MOST - HÍD
43
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Vojtech Kökény, SRK
46
Ladislav Lang, MOST - HÍD
47
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD