Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,77%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30,19%
Štefan Straka KSS
6,60%
Dorota Bujňáková NP
2,83%
Anton Korba NEKA
2,83%
Jozef Mihalčin SĽS
2,83%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,94%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
36 hlasov
2
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
3
Milan Benka, NOVA
32 hlasov
4
Ľuboslava Hofericová, NEKA
31 hlasov
5
Ján Ferko, SMER - SD
28 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
28 hlasov
7
Ján Paľa, NOVA
27 hlasov
8
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
24 hlasov
9
Michal Druga, SMER - SD
24 hlasov
10
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
11
Tibor Focko, SMER - SD
21 hlasov
12
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
13
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
14
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
17 hlasov
15
Jozef Halecký, SMER - SD
17 hlasov
16
Anna Sotaková, KSS
17 hlasov
17
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
18
Marián Paško, ÚSVIT
15 hlasov
19
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
20
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
21
Štefan Ladičkovský, NEKA
12 hlasov
22
Marián Feigl, ÚSVIT
12 hlasov
23
Štefan Harčarufka, NOVA
11 hlasov
24
Marián Vojtko, SNS
11 hlasov
25
Pavol Ceľuch, NEKA
11 hlasov
26
Anton Lamanec, NEKA
10 hlasov
27
Miroslav Bujda, SMER - SD
9 hlasov
28
Peter Kulan, NOVA
9 hlasov
29
Cyril Hirjak, NEKA
9 hlasov
30
Boris Hanuščak, SMER - SD
9 hlasov
31
Andrej Havrilla, SMER - SD
8 hlasov
32
Patrik Mihaľ, NOVA
8 hlasov
33
Veronika Kocková, 99%, PaS
8 hlasov
34
Martina Adameková, NOVA
8 hlasov
35
Jozef Fedorko, SMER - SD
8 hlasov
36
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
37
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
38
Marek Juro, SaS
6 hlasov
39
Jozef Kmec, NEKA
6 hlasov
40
Peter Beták, NOVA
6 hlasov
41
Andrej Semanco, NEKA
5 hlasov
42
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
5 hlasov
43
Jozef Kuchta, NEKA
5 hlasov
44
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
45
František Ferenc ml., NEKA
4 hlasov
46
Martin Choma, NEKA
4 hlasov
47
Jozef Bajkó, Z-SNP
4 hlasov
48
Matúš Karas, KSS
4 hlasov
49
Milan Čička, SNS
4 hlasov
50
Helena Leščišinová, SMER - SD
4 hlasov
51
Anna Petričová, NEKA
4 hlasov
52
František Bazar, SNS
3 hlasov
53
Martin Hoľko, NOVA
3 hlasov
54
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
55
Jozef Guliga, SMER - SD
3 hlasov
56
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
57
Monika Petrušková, ÚSVIT
3 hlasov
58
Vladimír Sivý, SMS
3 hlasov
59
Martin Šmilňák, NEKA
3 hlasov
60
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasov
61
Zdenek Novák, 99%, PaS
2 hlasov
62
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
63
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
64
Miroslav Mydlo, SOĽ
1 hlasov
65
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
66
Ľubomír Kurej, SRÚS
67
Tibor Rusiňak, DS
68
Iveta Lesáková, Z-SNP
69
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
70
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
71
Peter Korba, KSS
72
Milan Grundza, 99%, PaS
73
Jozef Bogdan, SNS

Volebná účasť

24,92
%
2017 1. kolo
17,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,92%
2013 1. kolo 17,17%