vyberte rok
Kobeliarovookres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
77,91%
Štefan Surmánek ĽSNS
10,47%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,49%
Róbert Bačinský NEKA
2,33%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,33%
Jarmila Tkáčová SNS
2,33%
Lukáš Sisák KSS
1,16%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,46
%
2017 1. kolo
7,84
%
2013 2. kolo
19,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,46%
2013 2. kolo 7,84%
2013 1. kolo 19,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Horník, SMER-SD
28 hlasov
2
Štefan Bašták, SMER-SD
27 hlasov
3
Ján Babič, SMER-SD
25 hlasov
4
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
5
Viliam Hlaváč, ŠKV
18 hlasov
6
Peter Pamula, SNS
18 hlasov
7
Dušan Pollák, ŠKV
14 hlasov
8
Miloš Gallo, ŠANCA
13 hlasov
9
Attila Anna, NEKA
12 hlasov
10
Michal Terrai, NEKA
11 hlasov
11
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
Juraj Bernár, KSS
11 hlasov
13
Matej Lada, ŠKV
8 hlasov
14
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
15
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
Monika Repaszká, ŠKV
5 hlasov
18
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Mária Bernáthová, KSS
4 hlasov
20
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
21
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Peter Bollo, MOST - HÍD
4 hlasov
23
Monika Šeďová, MOST - HÍD
3 hlasov
24
Jozef Červeňák, RIS
3 hlasov
25
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
26
Jaroslav Kočiš, KSS
3 hlasov
27
Juraj Balázs, NEKA
3 hlasov
28
Helena Laliková, KSS
2 hlasov
29
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Tibor Balázs, MOST - HÍD
1 hlasov
32
Róbert Hanuštiak, NEKA
1 hlasov
33
Karol Kováč, OKS
1 hlasov
34
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Matúš Bischof, OKS
1 hlasov
36
Juraj Nagy, NEKA
37
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
38
Ferenc Porubán, SMK-MKP
39
Beáta Beke, SMK-MKP
40
Ivan Kuhn, OKS
41
Zoltán Várady, SMK-MKP