Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
34,66%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
27,43%
Milan Belica NEKA
20,45%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,49%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,74%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,24%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,00%
Martin Kusenda NEKA
1,75%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,50%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,50%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
118 hlasov
2
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
117 hlasov
3
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
115 hlasov
4
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
114 hlasov
5
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
110 hlasov
6
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
106 hlasov
7
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
91 hlasov
8
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
82 hlasov
9
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
78 hlasov
10
Martin Búry, NEKA
77 hlasov
11
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
12
Marcel Filaga, NEKA
63 hlasov
13
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
57 hlasov
14
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
53 hlasov
15
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
16
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
49 hlasov
17
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
47 hlasov
18
Miloš Rybár, NEKA
46 hlasov
19
Marek Šimunek, NEKA
36 hlasov
20
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
21
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
22
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
23
Stanislav Petráš, NEKA
28 hlasov
24
Jozef Zaťko, NK/NEKA
27 hlasov
25
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
26
Judita Laššáková, NEKA
26 hlasov
27
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
23 hlasov
28
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
22 hlasov
29
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
30
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
21 hlasov
31
Michal Prešinský, REPUBLIKA
19 hlasov
32
Adam Meško, DOMOV-NS
19 hlasov
33
Richard Gajdoš, NEKA
18 hlasov
34
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
16 hlasov
35
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
36
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
37
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
38
Otokar Klein, NEKA
13 hlasov
39
Gabriel Katona, NEKA
13 hlasov
40
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
41
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
42
Alena Jaššová, REPUBLIKA
11 hlasov
43
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
44
Erik Kliment, NEKA
10 hlasov
45
Peter Podbehlý, NEKA
10 hlasov
46
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
47
Pavol Timko, REPUBLIKA
9 hlasov
48
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
49
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
50
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
9 hlasov
51
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
52
Dušan Pukanec, NK/NEKA
8 hlasov
53
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
54
Miroslav Kleman, NK/NEKA
7 hlasov
55
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
56
František Slávik, Progresívne Slovensko
7 hlasov
57
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
58
Ivan Katona, NEKA
7 hlasov
59
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
60
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
61
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
62
Denis Gondžala, REPUBLIKA
5 hlasov
63
Peter Chmelo, REPUBLIKA
4 hlasov
64
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
4 hlasov
65
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
66
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
67
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
68
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
69
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
70
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
1 hlasov

Volebná účasť

64,39 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,39 %
04.11. 2017 1. kolo 35,86 %
23.11. 2013 2. kolo 27,91 %
09.11. 2013 1. kolo 33,37 %