Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
38,06%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, ...
34,19%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
11,61%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
5,16%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,23%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
1,94%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,94%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,94%
Marián Murín NEKA
1,29%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,65%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER - SD
122 hlasov
2
Juraj Hlavatý, NEKA
121 hlasov
3
Martin Baník, REPUBLIKA
60 hlasov
4
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
5
Anna Belousovová, NEKA
40 hlasov
6
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
39 hlasov
7
Martin Šenfeld, NEKA
38 hlasov
8
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
9
Ľubomír Kubla, NaS - ns
26 hlasov
10
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
21 hlasov
11
Peter Jurga, SMER - SD
15 hlasov
12
Jozef Vražel, SMER - SD
15 hlasov
13
Milan Gura, NEKA
11 hlasov
14
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
15
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
10 hlasov
16
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
17
Dana Jašurková, NEKA
8 hlasov
18
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
8 hlasov
19
Pavol Holeštiak, NEKA
7 hlasov
20
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
21
Xénia Šurhaňáková, NEKA
7 hlasov
22
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
6 hlasov
23
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a...
6 hlasov
24
Anna Trauerová, SMER - SD
6 hlasov
25
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
6 hlasov
26
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
5 hlasov
27
Marcel Šulo, SNS
3 hlasy
28
Marián Masnica, SMER - SD
3 hlasy
29
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasy
30
Jaroslav Klus, KSS
2 hlasy
31
Peter Staškovan, NK/NEKA
2 hlasy
32
Milan Pišček, NEKA
2 hlasy
33
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
2 hlasy
34
Juraj Vrba, REPUBLIKA
2 hlasy
35
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
1 hlas
36
Peter Šimčisko, ŽIVOT
1 hlas
37
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
1 hlas
38
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
1 hlas
39
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
1 hlas
40
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
1 hlas
41
Jozef Kajánek, KSS
1 hlas
42
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
1 hlas
43
Zuzana Staníková, ŽIVOT
0 hlasov
44
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
45
Denis Maslák, REPUBLIKA
0 hlasov
46
Tomáš Urbaník, NEKA
0 hlasov
47
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
0 hlasov
48
Stanislav Cyprich, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

42,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 42,08 %
04.11. 2017 1. kolo 43,90 %
09.11. 2013 1. kolo 30,45 %