vyberte rok
Klubinaokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
71,96%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13,23%
Peter Sagan ĽSNS
6,35%
Marián Murín NEKA
5,82%
Ján Mikolaj SNS
1,59%
Peter Cibulka NEKA
0,53%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,53%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA

Volebná účasť

43,90
%
2017 1. kolo
30,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,9%
2013 1. kolo 30,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER-SD
150 hlasov
2
Juraj Hlavatý, SMER-SD
113 hlasov
3
Jozef Grapa, SMER-SD
71 hlasov
4
Jozef Balačin, NEKA
62 hlasov
5
Jozef Cech, SMER-SD
56 hlasov
6
Jozef Marec, NEKA
40 hlasov
7
Milan Gura, SMER-SD
28 hlasov
8
František Kučák, SMER-SD
20 hlasov
9
Michal Balačin, NEKA
17 hlasov
10
Anton Heglas, NEKA
17 hlasov
11
Martin Birka, NEKA
16 hlasov
12
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Jaroslav Velička, NEKA
16 hlasov
14
Marta Cyprichová, ŠANCA
15 hlasov
15
Martin Šenfeld, NEKA
14 hlasov
16
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Peter Strapáč, NEKA
13 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
20
Anton Varecha, SMER-SD
12 hlasov
21
Andrea Šimurdová, NEKA
10 hlasov
22
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
23
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Milan Pišček, SNS
9 hlasov
25
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Renáta Majchráková, NEKA
8 hlasov
27
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
28
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Slavomír Kupka, SNS
7 hlasov
30
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
6 hlasov
31
Ľubomír Golis, SNS
6 hlasov
32
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
33
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
34
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Vladimír Malík, NaS - ns
4 hlasov
38
Marcel Šulo, NEKA
4 hlasov
39
David Kulla, NEKA
3 hlasov
40
Peter Kurňava, NEKA
2 hlasov
41
Martin Pavlík, NEKA
2 hlasov
42
Dana Jantulíková, NEKA
1 hlasov
43
Štefan Kompánek, NEKA
1 hlasov
44
Rastislav Gajdoš, KSS
45
Jozef Kajánek, KSS
46
Eleonóra Nekorancová, NEKA
47
Iveta Špaldoňová, SZS