vyberte rok
Klokočovokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
69,70%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,94%
Jarmila Tkáčová SNS
4,55%
Jozef Bobík NEKA
1,52%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,52%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,52%
Róbert Bačinský NEKA
0,76%
Jaroslav Džunko NEKA
0,76%
Lukáš Sisák KSS
0,76%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

40,94
%
2017 1. kolo
17,46
%
2013 2. kolo
35,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,94%
2013 2. kolo 17,46%
2013 1. kolo 35,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER-SD
68 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
61 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
53 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
45 hlasov
5
Michal Stričík, ŠKV
38 hlasov
6
Pavol Kuchta, SMER-SD
37 hlasov
7
Jozef Sokologorský, SMER-SD
36 hlasov
8
František Farkaš, SMER-SD
32 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
26 hlasov
10
Dušan Goda, NEKA
23 hlasov
11
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
12
Jozef Bobík, NEKA
18 hlasov
13
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
14
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
13 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
19
Erik Sibal, NEKA
9 hlasov
20
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
7 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
23
Iveta Golmicová, ŠANCA
6 hlasov
24
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Marek Misár, NAJ
6 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
6 hlasov
28
Jozef Jambor, NAJ
6 hlasov
29
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
30
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
32
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasov
34
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
35
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
36
Peter Borza, SNS
3 hlasov
37
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
38
Oskar Szabo, SZS
3 hlasov
39
Mária Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
40
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
42
Peter Malík, SNS
3 hlasov
43
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
44
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
46
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasov
47
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasov
50
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
51
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
52
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
54
Ildikó Vargová, ŠKV
2 hlasov
55
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
56
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
57
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Peter Horňák, DS
1 hlasov
59
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
60
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
61
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
62
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
65
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
66
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
67
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
68
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
70
Tibor Varga, SMK-MKP
71
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
72
Miroslav Šimko, SNS
73
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
74
Ján Viselka, NEKA