Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
77,78%
Rudolf Bauer KDS
22,22%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
59,79%
Rudolf Bauer KDS
18,56%
Dominika Palaščáková NOVA
7,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,12%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,09%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,06%
Jaroslav Džunko NEKA
2,06%
Lukáš Sisák KSS
2,06%
Ivan Kuhn OKS
1,03%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
76 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
71 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
57 hlasov
4
Rastislav Olexa, NEKA
48 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
37 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
37 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
28 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
24 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
21 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
14 hlasov
12
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
13
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
14
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Oliver Petrík, NEKA
8 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
7 hlasov
17
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
19
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
20
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
21
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
23
Gabriel Timko, SMS
5 hlasov
24
Ján Mičuda, NEKA
4 hlasov
25
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
27
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
28
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
29
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
30
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
32
Gábor Mihók, SMK-MKP
3 hlasov
33
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
34
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
35
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
36
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
37
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
38
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
39
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
40
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
41
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
42
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
47
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
48
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
49
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
50
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
51
Dagmara Balogová, KSS
52
Attila Barkó, SMK-MKP
53
Jaroslav Ferenc, KĽS
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
55
Martin Magura, SMS

Volebná účasť

40,94
%
2017 1. kolo
17,46
%
2013 2. kolo
35,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,94%
2013 2. kolo 17,46%
2013 1. kolo 35,87%