Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66,67%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
18,84%
Milan Belica NEKA
4,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,90%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,90%
Martin Kusenda NEKA
1,45%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,45%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,45%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Peter Pukan REPUBLIKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42 hlasov
2
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
41 hlasov
3
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
5
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
34 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
24 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
9
István Samu, NEKA
8 hlasov
10
Jozef Jobbágy, NEKA
7 hlasov
11
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
7 hlasov
12
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
6 hlasov
13
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
6 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
5 hlasov
15
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
16
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
17
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
18
Péter Korpás, NEKA
4 hlasov
19
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
20
Zsolt Feszty, NEKA
4 hlasov
21
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
22
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
4 hlasov
23
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
24
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
25
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
3 hlasov
26
Gyula Köles, NK/NEKA
3 hlasov
27
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
28
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
29
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
2 hlasov
30
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
31
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2 hlasov
32
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
33
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
34
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
35
Roman Németh, SMER - SD, SNS
2 hlasov
36
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
1 hlasov
37
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
1 hlasov
38
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
1 hlasov
39
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk

Volebná účasť

22,46 %

Historický vývoj

29.10. 2022 22,46 %
04.11. 2017 1. kolo 25,11 %
23.11. 2013 2. kolo 29,50 %
09.11. 2013 1. kolo 45,86 %