Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
92,97%
Milan Belica SMER - SD
7,03%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
72,77%
Milan Belica SMER - SD
13,61%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
4,19%
Peter Oremus NEKA
2,62%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,62%
Robert Dick MS
2,62%
Viliam Mokraň KĽS
1,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rozália Szalay, SMK-MKP
178 hlasov
2
Csaba Földes, SMK-MKP
114 hlasov
3
Olga Szabó, SMK-MKP
114 hlasov
4
Árpád Horváth, SMK-MKP
90 hlasov
5
Attila Petheő, SMK-MKP
81 hlasov
6
László Stubendek, SMK-MKP
69 hlasov
7
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
63 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
59 hlasov
9
Norbert Becse, SMK-MKP
52 hlasov
10
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
11
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
12
Anton Marek, NEKA
22 hlasov
13
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
14
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
15
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
16
György Batta, NEKA
9 hlasov
17
Ladislav Tóth, KSS
7 hlasov
18
Lívia Csíková, MS
7 hlasov
19
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
20
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
7 hlasov
21
Ján Pikor, NEKA
7 hlasov
22
Tibor Mayer, NEKA
7 hlasov
23
Miroslav Adamik, NEKA
5 hlasov
24
Pavol Tausk, KSS
5 hlasov
25
Mária Csákiová, MS
4 hlasov
26
Robert Dick, MS
4 hlasov
27
Milan Lehocký, NEKA
4 hlasov
28
Milan Opálka, KSS
4 hlasov
29
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
3 hlasov
30
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
31
Peter Getler, SMS
3 hlasov
32
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
3 hlasov
33
Jozef Petráš, KSS
2 hlasov
34
Karel Krejčí, KSS
2 hlasov
35
Károly Less, NEKA
1 hlasov
36
Tamara Podmanická, SMS
1 hlasov

Volebná účasť

29,50 %

Historický vývoj

45,86 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 25,11 %
23.11. 2013 2. kolo 29,50 %
09.11. 2013 1. kolo 45,86 %