vyberte rok
Klin nad Bodrogomokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
48,65%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
27,03%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,22%
Róbert Bačinský NEKA
2,70%
Rudolf Botka NP
2,70%
Oliver Petrík JĽSS
2,70%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

23,21
%
2017 1. kolo
7,38
%
2013 2. kolo
9,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,21%
2013 2. kolo 7,38%
2013 1. kolo 9,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
14 hlasov
2
Zoltán Mento, NEKA
13 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
11 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
10 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
10 hlasov
6
Ján Juhász, MOST - HÍD
10 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
7 hlasov
10
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
6 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER-SD
6 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
15
Csilla Bálintová, SMK-MKP
5 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
17
Tibor Sáradi, SMK-MKP
5 hlasov
18
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
21
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
22
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
3 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
3 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
27
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
33
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
34
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
35
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
36
Milan Malý, KSS
1 hlasov
37
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
39
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
41
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
43
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
44
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
46
Libuša Babuľaková, ŠKV
1 hlasov
47
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
48
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
49
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
50
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
51
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
53
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
54
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
55
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Iveta Solomonová, KSS
57
Marián Vanci, ŠKV
58
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
59
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
60
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
62
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
64
Adrian Haraszti, NAJ
65
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
66
Martin Galgoczy, NEKA
67
Ján Seman, ŠANCA
68
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko