Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
69,23%
Rudolf Bauer KDS
30,77%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,67%
Dominika Palaščáková NOVA
26,67%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
13,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,67%
Rudolf Bauer KDS
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
3
Jozef Horváth, SMER - SD
4 hlasov
4
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
5
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
6
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
7
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
8
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
9
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
10
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
11
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
12
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
13
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
14
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
15
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
16
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
17
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
18
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
19
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
20
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
21
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
22
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
23
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
24
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
25
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
26
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
27
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
28
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Juraj Sobek, SMER - SD
1 hlasov
31
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
32
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
33
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
34
Ladislav Bodnár, NEKA
35
Ľubomír Bulla, NEKA
36
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
37
Vladimír Dvorový, SMER - SD
38
Robert Engel, NEKA
39
Martin Begala, NEKA
40
Igor Balog, SRÚS
41
Miloš Ferko, NOVA
42
Peter Figeľ, DS
43
Jana Mondiková, SMER - SD
44
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
45
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
46
Jaroslav Soták, NEKA
47
Peter Pető, NEKA
48
Rastislav Petrovič, SMER - SD
49
Ľubomír Princík, NEKA
50
Róbert Puci, SMER - SD
51
Pavel Szijjártó, SĽS
52
Štefan Tatranský, KSS
53
František Tomko, NEKA
54
Katarína Mischurová, NEKA
55
Ján Lukáč, SMS
56
Matúš Hada, KĽS
57
Aneta Horváthová, EDS
58
Tibor Jánošík, NOVA
59
Vladimír Juroš, MS
60
Tichomír Kačo, NEKA
61
Terézia Kačová, NOVA
62
Andrej Kocák, MS
63
František Kolbaský, ÚSVIT
64
Jaroslav Konečný, NEKA
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
Miloš Kubica, NEKA
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

23,21
%
2017 1. kolo
7,38
%
2013 2. kolo
9,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,21%
2013 2. kolo 7,38%
2013 1. kolo 9,09%