vyberte rok
Klenovecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45,30%
Marian Kotleba ĽSNS
26,71%
Martin Juhaniak NEKA
10,80%
Igor Kašper NEKA
9,99%
Jozef Šimko NEKA
1,39%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,93%
Alena Piovarčiová NP
0,81%
Milan Urbáni SMS
0,81%
Miroslav Gálik NAS
0,70%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,58%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,46%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,35%
Znenek Očovan NAJ
0,35%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,35%
Jozef Sásik SĽSAH
0,23%
Pavel Greksa NEKA
0,12%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,12%

Volebná účasť

37,58
%
2017 1. kolo
27,07
%
2013 2. kolo
23,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,58%
2013 2. kolo 27,07%
2013 1. kolo 23,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislava Zvarová, SMER-SD
532 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
372 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
334 hlasov
4
Roman Lebeda, NEKA
317 hlasov
5
Katarína Moncoľová, NEKA
253 hlasov
6
Martin Pliešovský, SNS
155 hlasov
7
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
152 hlasov
8
Miroslava Vargová, NEKA
149 hlasov
9
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
147 hlasov
10
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
106 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
106 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
99 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
98 hlasov
14
Ivan Hazucha, SMER-SD
94 hlasov
15
Lukáš Kvietok, SMER-SD
68 hlasov
16
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
17
Dušan Hlinka, SMER-SD
58 hlasov
18
Miroslava Grendelová, KSS
51 hlasov
19
Róbert Čipka, KSS
41 hlasov
20
Ján Lichanec, NEKA
39 hlasov
21
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
23
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
25
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
26
Peter Juhász, SMK-MKP
23 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
20 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
17 hlasov
29
Stanislav Krahulec, NEKA
15 hlasov
30
Zdenek Očovan, NAJ
14 hlasov
31
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
34
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
35
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
36
Ladislav Rigó, SMK-MKP
5 hlasov
37
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
38
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
39
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
5 hlasov
40
Aladár Bari, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Vojtech Szajkó, SRK
4 hlasov
42
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
44
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
4 hlasov
45
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
47
Csaba Csízi, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
49
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov