Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
60,00%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
49,82%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
33,16%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
9,93%
Karol Konárik SNS
1,95%
Ladislav Fízik ASV
1,60%
Ondrej Binder NEKA
1,42%
Andrea Jenčíková NP
0,53%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,53%
Emil Samko KĽS
0,35%
Jaroslav Sekerka KSS
0,35%
Jozef Sásik SĽS
0,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
349 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
281 hlasov
3
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
224 hlasov
4
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
138 hlasov
5
Jaroslav Suja, NEKA
97 hlasov
6
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
93 hlasov
7
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
90 hlasov
8
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
75 hlasov
9
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
69 hlasov
10
Ján Antal, ÚSVIT
59 hlasov
11
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
13
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
49 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
36 hlasov
15
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
16
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
33 hlasov
17
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31 hlasov
18
Romana Antalová, ÚSVIT
31 hlasov
19
Peter Vetrák, SĽS
30 hlasov
20
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
28 hlasov
21
Jana Uhrinová, SNS
28 hlasov
22
Peter Juhász, SMK-MKP
20 hlasov
23
Jozef Pupala, KSS
19 hlasov
24
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
19 hlasov
25
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
15 hlasov
27
Dušan Faško, KSS
14 hlasov
28
Anna Kekeňáková, KSS
13 hlasov
29
Katarína Horváth, KĽS
12 hlasov
30
Samuel Zubo, KSS
12 hlasov
31
Silvia Vargová, MOST - HÍD
11 hlasov
32
Tibor Lukáčka, ASV
11 hlasov
33
Veronika Rízová, KSS
11 hlasov
34
Dušan Širák, KSS
9 hlasov
35
Vojtech Szajkó, NEKA
7 hlasov
36
Tibor Balog, SMS
7 hlasov
37
Csaba Horváth, NEKA
6 hlasov
38
Renáta Puhlová, PD
6 hlasov
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
5 hlasov
40
Vojtech Kökény, SRK
4 hlasov
41
Ján Hiraj, NP
4 hlasov
42
Helena Krauszová, SMS
4 hlasov
43
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
44
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Zoltán Bán, SMK-MKP
2 hlasov
46
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
47
František Auxt, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

37,58
%
2017 1. kolo
27,07
%
2013 2. kolo
23,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,58%
2013 2. kolo 27,07%
2013 1. kolo 23,88%