Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
51,02%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,65%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
8,16%
Dorota Bujňáková NP
4,08%
Štefan Straka KSS
2,04%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,04%
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Guman, NEKA
34 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
21 hlasov
3
Viera Leščáková, NOVA
21 hlasov
4
Radoslav Čuha, SMER - SD
19 hlasov
5
Miroslav Benko, SMER - SD
18 hlasov
6
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
7
Michal Kaliňák, SMER - SD
14 hlasov
8
Mikuláš Komanický, SMER - SD
13 hlasov
9
Emil Chlapeček, SMER - SD
12 hlasov
10
František Janus, NEKA
10 hlasov
11
Pavel Hagyari, NEKA
9 hlasov
12
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
13
Miroslav Lukáč, SMER - SD
7 hlasov
14
Štefan Hatok, NEKA
6 hlasov
15
Jiří Ballarin, NEKA
6 hlasov
16
Ľuba Kráľová, NEKA
5 hlasov
17
Vladislav Bašista, SMER - SD
5 hlasov
18
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
19
Ľubomír Vaško, NOVA
4 hlasov
20
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
21
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
22
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
23
Iveta Baranová, NEKA
3 hlasov
24
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
25
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
26
Miroslav Sopko, NOVA
3 hlasov
27
Vladimír Feľbaba, NOVA
3 hlasov
28
Viera Vasiliaková, KSS
2 hlasov
29
Jaroslav Uličný, SNS
2 hlasov
30
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
31
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
32
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
33
Branko Benko, SMER - SD
2 hlasov
34
Lukáš Priščák, SNS
2 hlasov
35
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
36
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
37
Peter Hatalčík, SMER - SD
2 hlasov
38
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
39
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
40
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
41
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
42
Andrej Buday, SaS
2 hlasov
43
Dušan Brhlík, NEKA
2 hlasov
44
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
45
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
46
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
47
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
48
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
2 hlasov
49
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
50
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
51
Miroslav Leško, SMER - SD
1 hlasov
52
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
53
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
54
Peter Klein, NEKA
1 hlasov
55
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
56
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
57
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
58
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
59
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
60
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
61
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
62
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
63
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
64
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
65
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
66
Daniel Antolík, SNS
67
Ladislav Babuščák, NOVA
68
Radovan Bačík, NEKA
69
František Balog, SRÚS
70
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
71
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
72
Igor Kreta, KSS
73
Radko Lapoš, NEKA
74
Cyril Leško, SNS
75
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
76
Ľudovít Malaga, NEKA
77
Stanislav Mathia, NOVA
78
Pavel Mihaľák, NEKA
79
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
80
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
81
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
82
Rudolf Voit, NEKA
83
Patrik Tomič, NEKA
84
Andrej Tudor, KSS
85
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
86
Jozef Kipikaša, SNS
87
Anton Demeter, SNS
88
Tibor Bažo, SRÚS
89
Radoslav Bednarčik, SNS
90
Peter Bugár, KSS
91
Milan Cimerman, Z-SNP
92
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
93
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
94
Alica Dragulová, NOVA
95
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
96
Jozef Frankovský, NEKA
97
Stanislav Grega, NEKA
98
Michal Hlivjak, 99%, PaS
99
Milan Hlivjak, 99%, PaS
100
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
101
Ján Jacoš, 99%, PaS
102
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

22,70
%
2017 1. kolo
27,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,70%
2013 1. kolo 27,41%