vyberte rok
Kláštor pod Znievomokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
38,80%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,71%
Marián Murín NEKA
9,65%
Peter Sagan ĽSNS
8,30%
Anton Martvoň NEKA
3,28%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
1,54%
Ján Mikolaj SNS
1,54%
Peter Cibulka NEKA
0,97%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,19%

Volebná účasť

38,77
%
2017 1. kolo
19,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,77%
2013 1. kolo 19,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
352 hlasov
2
Marek Straka, SMER-SD
246 hlasov
3
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
4
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
5
Jaroslav Brzák, NEKA
94 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
92 hlasov
7
Peter Vons, NEKA
81 hlasov
8
Peter Kašuba, NEKA
80 hlasov
9
Zuzana Valocká, NEKA
69 hlasov
10
Tomáš Zanovit, NEKA
68 hlasov
11
Imrich Žigo, NEKA
65 hlasov
12
Marián Fedor, SMER-SD
61 hlasov
13
Patrik Antal, NEKA
59 hlasov
14
Marián Krivuš, NEKA
54 hlasov
15
Tatiana Červeňová, SMER-SD
53 hlasov
16
Marcel Maťovčík, NEKA
52 hlasov
17
Zdenko Kozák, SNS
50 hlasov
18
Milan Horňák, NEKA
49 hlasov
19
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
20
Slavomír Šuch, SMER-SD
47 hlasov
21
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
22
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
23
Katarína Tomášová, SMER-SD
41 hlasov
24
Štefan Balošák, SMER-SD
39 hlasov
25
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
26
Stanislav Rohoň, NEKA
38 hlasov
27
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
28
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
29
Miroslav Mazúr, NEKA
35 hlasov
30
Branislav Zacharides, NEKA
35 hlasov
31
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
32
Martin Hudec, SNS
32 hlasov
33
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
34
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
35
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
36
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
37
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
38
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
39
Róbert Ivaška, SMER-SD
24 hlasov
40
Pavol Zemko, NEKA
24 hlasov
41
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
42
Jozef Petráš, SMER-SD
16 hlasov
43
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
15 hlasov
44
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
15 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
14 hlasov
46
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
47
Dana Šinálová, SNS
12 hlasov
48
Martin Čanády, SNS
11 hlasov
49
Miroslav Herák, KSS
9 hlasov
50
Eva Milučká, SNS
8 hlasov
51
Alexander Velitš, VZDOR
8 hlasov
52
Ivan Gondáš, SNS
7 hlasov
53
Marek Veverica, DOMA DOBRE
6 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD
4 hlasov