Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,00%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
30,80%
Igor Ryban NEKA
12,00%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,80%
Juraj Pavlovič KSS
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Fedor, SMER - SD
89 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
73 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
70 hlasov
4
Zdenko Kozák, NEKA
63 hlasov
5
Miroslav Mazúr, SMER - SD
62 hlasov
6
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
59 hlasov
7
Peter Kašuba, NEKA
57 hlasov
8
Tatiana Červeňová, SMER - SD
55 hlasov
9
Peter Vons, NEKA
55 hlasov
10
Tomáš Zanovit, SNS
54 hlasov
11
Štefan Balošák, SMER - SD
51 hlasov
12
Milan Benko, NEKA
51 hlasov
13
Katarína Tomášová, SMER - SD
49 hlasov
14
Róbert Ivaška, SMER - SD
47 hlasov
15
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
16
Peter Belica, NEKA
42 hlasov
17
Vladimír Polakovič, NEKA
38 hlasov
18
Miroslav Mlynár, SMER - SD
36 hlasov
19
Nadežda Šugrová, SMER - SD
35 hlasov
20
Peter Šimkovič, NEKA
30 hlasov
21
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
22
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
24
Tibor Adamko, NEKA
20 hlasov
25
Juraj Antal, NEKA
17 hlasov
26
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
27
Róbert Gottlieb, NEKA
16 hlasov
28
Stanislav Rohoň, NEKA
15 hlasov
29
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
14 hlasov
30
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
31
Milan Nemček, EDS
13 hlasov
32
Ľubomír Kolár, KSS
12 hlasov
33
Július Morgoš, OKS, NOVA
12 hlasov
34
Zita Prívozníková, KSS
12 hlasov
35
Danica Medvecká, KSS
11 hlasov
36
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
10 hlasov
37
Matej Bórik, NEKA
10 hlasov
38
Patrik Volentier, OKS, NOVA
9 hlasov
39
Ján Mičko, KSS
9 hlasov
40
Oxana Tkáčová, NP
8 hlasov
41
Miroslav Herák, KSS
8 hlasov
42
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
7 hlasov
43
Ľubomír Vaňko, NEKA
7 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
6 hlasov
45
Peter Maruniak, EDS
6 hlasov
46
František Kurhajec, ĽS-HZDS
6 hlasov
47
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
5 hlasov
48
Marek Pavlovič, KSS
5 hlasov
49
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
50
Marcel Vajzer, NP
4 hlasov
51
Martin Tanevski, KSS
4 hlasov
52
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
3 hlasov
54
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasov

Volebná účasť

38,77
%
2017 1. kolo
19,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,77%
2013 1. kolo 19,27%