Klasov okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
34,63%
Milan Belica NEKA
25,58%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13,18%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,37%
Martin Kusenda NEKA
3,10%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,84%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,84%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,84%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,58%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,03%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
130 hlasov
2
Šimon Kónya, NEKA
87 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
81 hlasov
4
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
80 hlasov
5
Štefan Štefek, NEKA
72 hlasov
6
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
7
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
67 hlasov
8
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
9
Štefan Korman, NEKA
56 hlasov
10
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
11
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
12
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
13
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
48 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
15
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
16
Pavol Mada, NEKA
46 hlasov
17
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
18
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
19
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
44 hlasov
20
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
44 hlasov
21
Peter Oremus, NEKA
44 hlasov
22
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
41 hlasov
23
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
24
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
40 hlasov
25
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
26
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
27
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
28
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
29
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
30
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
29 hlasov
31
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
28 hlasov
32
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
33
Ľubomír Moravčík, NEKA
23 hlasov
34
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
35
Martin Balko, Progresívne Slovensko
22 hlasov
36
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
37
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
22 hlasov
38
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
39
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
21 hlasov
40
Soňa Ďuríková, NEKA
20 hlasov
41
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
19 hlasov
42
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
19 hlasov
43
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
18 hlasov
44
Martin Čepček, ŽIVOT
18 hlasov
45
Radoslav Kriváček, NEKA
16 hlasov
46
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
16 hlasov
47
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
48
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
15 hlasov
49
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
50
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
15 hlasov
51
Peter Božík, Hnutie ONÁS
14 hlasov
52
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
14 hlasov
53
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
54
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
12 hlasov
55
Erik Blaško, NK/NEKA
12 hlasov
56
Juraj Švarc, NEKA
12 hlasov
57
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
12 hlasov
58
Peter Andel, Progresívne Slovensko
12 hlasov
59
Igor Husár, REPUBLIKA
11 hlasov
60
Marta Rácová, NEKA
11 hlasov
61
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
62
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
63
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
10 hlasov
64
Martin Bóri, REPUBLIKA
10 hlasov
65
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
10 hlasov
66
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
67
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
10 hlasov
68
Peter Košťál, NEKA
10 hlasov
69
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
9 hlasov
70
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
9 hlasov
71
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
9 hlasov
72
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
73
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
74
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
8 hlasov
75
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
8 hlasov
76
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
77
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
78
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
7 hlasov
79
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
80
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
81
Darina Zlatošová, NK/NEKA
7 hlasov
82
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
7 hlasov
83
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
84
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
85
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
86
Ladislav Turba, NEKA
6 hlasov
87
Jarmila Králová, NEKA
5 hlasov
88
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
89
Jana Pukanová, REPUBLIKA
5 hlasov
90
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
5 hlasov
91
Peter Šedovič, NK/NEKA
4 hlasov
92
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasov
93
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
94
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
95
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasov
96
Juraj Vízy, NK/NEKA
4 hlasov
97
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
98
Milan Chmelár, NEKA
4 hlasov
99
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
4 hlasov
100
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
101
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
102
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
103
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
104
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov
105
Martin Skovajsa, NEKA
106
Oľga Paučová, NK/NEKA

Volebná účasť

37,47 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,47 %
04.11. 2017 1. kolo 24,94 %
23.11. 2013 2. kolo 20,89 %
09.11. 2013 1. kolo 19,48 %